You are here

Moterų slalomas 2018: Antras etapas veidrodinėje trasoje

 • Moterų slalomas 2018
  Moterų slalomas 2018
 • Moterų slalomas 2018
  Moterų slalomas 2018
 • Moterų slalomas 2018
  Moterų slalomas 2018
 • Moterų slalomas 2018
  Moterų slalomas 2018
 • Moterų slalomas 2018
  Moterų slalomas 2018
 • Subaru Outback
  Subaru Outback

Rugsėjo 15-ą dieną Trakuose, Karaimų gatvėje, aikštelėje prie Galvės ežero, vėl bus galima pamatyti pulką merginų. Vairuojančios moterys čia varžysis antrajame „Moterų slalomo 2018“ etape, kurį rengia viena aktyviausių automobilių bendruomenių Lietuvoje – „Subaru Klubas”.

Šis renginys organizuojamas jau ketvirtus metus iš eilės ir pasižymi vienu išskirtiniu bruožu. Prie vairo – tik moterys ir merginos. Tiesa, organizatoriai čia laukia ir vyrų, kurie galės talkinti savo damoms patarimais, kaip geriau įveikti vieną ar kitą atkarpą bei nepasiklysti trasoje. Renginio organizatorė Jolanta Iselionienė tikina, kad moterų slalomo tikslas – suburti vairuojančias moteris į draugišką bendruomenę, skatinti vairavimo įgūdžių tobulinimą ir saugų vairavimą, bei paraginti moteris aktyviau dalyvauti autosporto renginiuose.

Moterų slalomas 2018

Dalyvės bus suskirstytos į 5 klases: „AWD“, „FWD”, RWD“ ir „NAUJOKIŲ“ -  dalyvės pirmą kartą dalyvaujančios „Moterų slalomas” varžybose.

Varžybų metu dalyvės turės įveikti dvi „veidrodines“ trasas. Vienu metu trasoje startuos iškart po dvi merginas, todėl bus galima aiškiai įžvelgti vienos ar kitos dalyvės persvarą prieš kitą. Abi trasos bus įveikiamos po tris kartus. Du geriausi vienos ir du geriausi kitos trasos įveikimo laikai bus fiksuojami kaip bendras rezultatas, lemsiantis galutinę poziciją.

Varžybų metu dalyvėms talkins ir patarimus dalins lenktynininkė, profesionali ralio šturmanė Agnė Vičkačkaitė.

Visos merginos trasoje kovos dėl „Moterų slalomo“ nugalėtojų taurių, o įgaliotas „Subaru“ markės automobilių atstovas – „JMA centras“ – greičiausiai „Subaru“ automobilio dalyvei įsteigė specialų prizą. Nugalėtojos lauks savaitgalis su naujuoju „Subaru Outback“ automobiliu, pilnu degalų baku.

Subaru Outback

Atskirose automobilių klasėse dalyvių asmeniniai taškai etapo varžybose bus skaičiuojami pagal taškų lentelę ir sumuojami. Teisę varžytis metinėje įskaitoje gauna tik tos dalyvės, kurios dalyvaus dviejuose etapuose.

Moterys ir merginos, kurios dar vis dvejoja ir nėra niekada bandžiusios automobilių slalomo, yra kviečiamos į slalomą treniruotę rugsėjo 12 d., trečiadienį (nuo 19 iki 20 val.).

Numatyta, kad varžybų dieną (rugsėjo 15 d.) pirmas automobilis trasoje pasirodys 11 valandą. Organizatoriai kviečia ir žiūrovus, kuriems šis reginys nieko nekainuos. Daugiau informacijos apie artėjantį „Moterų slalomą“ galite rasti www.subaruklubas.com ir Facebook'e