You are here

Bekelės fiesta su legendiniu visureigiu „Toyota Hilux"

Įprastai naujo automobilio pristatymas vyksta gražioje salėje, su šampanu, audeklo nukėlimu ir oficialiomis kalbomis. Tačiau „MOTOTOJA“ laužo stereotipus ir naujausius „Toyota“ modelius – legendinį visureigį „Toyota Hilux“ ir naująjį komercinį furgoną „Toyota Proace“ nusprendė pristatyti su smėliu ir alpakomis Gariūnų karjere.

„Neįprastus automobilius norėjome pristatyti nepaprastai - pasakoja „MOTOTOJA“ rinkodaros vadovė Ingrida Pranskevičienė – todėl drauge su gausiu būriu partnerių svečius sukvietėme į Gariūnų karjerą, vietą kurioje daugelis nebuvo buvę ir net nežinojo, kad miesto viduryje toks yra. Renginyje netrūko pramogų tiek mažiems, tiek dideliems, todėl svečiai neskubėjo išsiskirstyti ir linksmai leido laiką. Toks ir buvo tikslas – sukurti smagią šventę visai šeimai, susitikti ir neskubant pabendrauti apie automobilius ir ne tik apie juos. Džiaugiamės, jog per dieną mus aplankė daugiau nei 700 svečių“.

Renginyje veiklų išties netrūko. Svečiai ne tik testavo „Hilux“ automobilius bekelės trasoje, bet ir dalyvavo įvairiose degustacijose, bandė savo taiklumą šaudydami iš lankų ir tire, kepė šakotį, žiedė puodus, bandė jėgas ant elektrinio buliaus, fotografavosi su alpakomis dalyvavo smagiose rungtyse su „Proace“. Renginyje apsilankė ir Benediktas Vanagas, kuris nekantraudamas laukia savo naujojo „Hilux“, su kuriuo ketina užkariauti Dakarą.

Naujasis „Toyota Hilux“ – idealus pikapas: jis išsiskiria tvirtu naujos konstrukcijos rėmu ir kėbulu, įspūdingu nauju dizainu, kokybiškai įrengtu vidumi ir iki 3,2 tonos didesne velkamąja galia. Šis automobilis puikiai tinka tiek darbams, tiek kelionėms, aktyviam laisvalaikiui. Tai automobilis, kuris nepabūgo Šiaurės ašigalio, atsilaikė prieš Islandijos ugnikalnius, kuris užkariavo Antarktidą ir skina pergales Dakaro ralio trasoje. Nuo 1968 m. viso pasaulio keliais važinėja daugiau nei 16 mln. „Hilux“ automobilių.

Video reportažas iš bekelės fiestos

Kita „Toyota“ naujiena – tai komercinis modelis „Toyota Proace“. Naująjį „Proace” furgoną galite pasirinkti net iš 11 skirtingų kėbulo tipų ir ilgio kombinacijų – jis gali būti ir galingu krovininiu furgonu, ir universaliu keleiviniu autobusiuku. Šis projektas išsiskiria įspūdinga talpa ir praktiškumu, taip pat įvairiais gudriais ir patogiais sprendimais. „Toyota” siūlo patikimą verslo partnerį, kuris tarnaus ilgai ir patikimai. Visas naujienas galima išbandyti „Mototoja” salone, Ukmergės g. 425.

 

Kategorijos: 
Automobiliai: