You are here

BMW mylėtojai ruošiasi 2022 metų sezono uždarymui

  • BMW
    BMW

Su lyg kiekvienu pavasariu įvairūs automobilių klubai ar tam tikų markių mylėtojai atidaro sezoną, o atėjus rudeniui - jį tradiciškai uždaro. Tiek atidarymas, tiek uždarymas vyksta susirinkus gausiam bendraminčių būriui, vykstant įvairioms diskusijoms, apžiūrint atvykusius automobilius bei dalyvaujant įvairiuose konkursuose bei rungtyse.

Smagūs būna tokie renginiai, leidžiantys jų žiūrovams paganyti akis į įdomesnius automobilius ar tiesiog pasinerti į tam tikros markės gerbėjų renginio metu sukuriamą atmosferą.

BMW mylėtojai dažniausiai rengia teminius sezono atidarymo ir uždarymo renginius, čia visada būna koks nors specialus aprangos kodas. 

Tradiciškai BMW fanai sezoną uždaro spalio 8 dieną - nesikeičia ši data ir šiemet, o Bimmer Club Lithuania klubo organizuojamo renginio dress code'as šįkart - Slidinėjimo kurortas.

Veiksmo vieta Urmo aikštelė, Kaune.

Renginio organizatoriai tradiciškai žada konkursus bei prizus, skanią kavą, gerą atmosferą ir didžėjaus muzikos akordus.

Be to, įdomesnių, išskirtinių eksponatų laukia ir Show off zona (registracija į showoff el paštu bimmerclublithuania@gmail.com iki spalio 4 d.).

Taigi pasikartojam: kur ir kada vyks BMW sezono uždarymas?

Kaunas, Urmo bazė, spalio 8 d., 17 valanda.

Daugiau apie renginį Facebook

Kategorijos: 
Automobiliai: