You are here

Brangiausių pasaulio automobilių penketukas

 • Aston Martin One - 77
  Aston Martin One - 77
 • Lamborghini Veneno
  Lamborghini Veneno
 • Lamborghini Veneno
  Lamborghini Veneno
 • Pagani Zonda Cinque Roadster
  Pagani Zonda Cinque Roadster
 • Pagani Zonda Cinque Roadster
  Pagani Zonda Cinque Roadster
 • Aston Martin One - 77
  Aston Martin One - 77
 • Bugatti Veyron Super Sport
  Bugatti Veyron Super Sport
 • Bugatti Veyron Super Sport
  Bugatti Veyron Super Sport
 • Lykan HyperSport
  Lykan HyperSport
 • Lykan HyperSport
  Lykan HyperSport

Šiais laikais tikriausiai ne daugelis galėtų įsivaizduoti gyvenimą be automobilio. Kelionės į darbą, svečius, vaikų vežimas į mokyklas bei būrelius nėra tiek varginančios, nes pakanka įsėsti į mašiną ir važiuoti. Žinoma, visi automobiliai (tiek jauni, tiek seni) yra geri, kol važiuoja ir negenda, tačiau juk visiems norisi palepinti save ir įsigyti patogesnį, šiek tiek didesnį ar greitesnį automobilį, bet, žinoma, viskas priklauso nuo kainos. O jei kaina siekia milijonines sumas, tai net greitieji kreditai internetu („ātrie kredīti internetā” latviškai) negali mums pagelbėti. Tačiau svajoti niekas nedraudžia, todėl pasvajokime kartu apie penkis brangiausius pasaulio automobilius.

 

5. PAGANI ZONDA CINQUE ROADSTER

 

Paskutinėje mūsų penketuko vietoje yra egzotiškasis „Pagani Zonda Cinque Roadster“. Tai labai retas itališkas automobilis, jų pasaulyje yra pagaminti tik penki vienetai, o kaina siekia 1850000 JAV dolerių. Verta paminėti, kad automobilis turi 7.3 litrų variklį su maždaug 700 AG. „Zonda Cinque“ 100 km/h greitį pasiekia per 3.4 sekundės, o 200 km/h – per 9.6 sekundės. Šio mašinos maksimalus greitis siekia net 350 km/h.

Pagani Zonda Cinque Roadster

Be to šis superautomobilis yra kabrioletas, jo nuimamas stogas yra sukonstruotas taip, kad tilptų į priekyje esančią bagažinę. Automobilis išsiskiria anglies pluošto sėdynėmis, jo visa konstrukcija, kėbulas ir aerodinaminiai elementai pagaminti iš karbono, cinko bei titano.

 

4. ASTON MARTIN ONE - 77

 

Ketvirtojoje vietoje atsidūrė britų automobilis „Aston Martin One – 77“ . Jo kaina taip pat siekia 1850000 JAV dolerių ir yra pagaminti 77 automobilio egzemplioriai, kurie visi buvo parduoti. Šis automobilis turi 7.3 litrų variklį su 740 AG ir turbina, o 100 km/h pasiekia per 3.6 sekundės. Jis yra šiek tiek greitesnis už „Zonda Cinque“, maksimalus „Aston Martin“ greitis siekia 354 km/h.

Aston Martin One - 77

Automobilis turi pilną anglies pluošto važiuoklę, rankų darbo išdirbtą aliuminį kėbulą, keraminius anglies pluošto stabdžius. Automobilyje yra elektrinės baltos spalvos lenktyninės sėdynės, centrinėje konsolėje jis turi išgaubtus radijo, garso aparatūros, satalitinės įrangos bei oro kondicionavimo valdiklius.

 

3. BUGATTI VEYRON SUPER SPORT

 

Pats greičiausias pasaulio automobilis pagal kainą yra trečioje penketuko vietoje. Tai „Bugatti Veyron Super Sport“. Jo maksimalus greitis siekia net 430 km/h, o 100 km/h greitį automobilis išvysto vos per 2.5 sekundės ir per 16.7 sekundės galite važiuoti jau 300 km/h greičiu. Variklio galia siekia net 1200 AG. Pasaulyje galima išvysti tik 46 tokius automobilius ir jų kaina siekia 2400000 JAV dolerių.

Bugatti Veyron Super Sport

Kai automobilis pasiekia 220 km/h greitį, hidraulika nuleidžia jį žemyn, tuo metu automobilio užpakalinėje dalyje iškyla antisparnas, užtikrinantis reikiamą prispaudimo jėgą, o stabdant veikiantis kaip aerodinaminis stabdis. Maksimaliu greičiu skriejęs automobilis gali sustoti per 10 sekundžių, o jei stabdant paleisite automobilio vairą – jis nenukryps nuo tiesios trajektorijos.

 

2. LYKAN HYPERSPORT

 

Antrojoje vietoje atsidūrė automobilis iš Libano, tai „Lykan HyperSport“. Arabų sukurtas automobilis kainuoja net 3400000 JAV dolerių. Šis superautomobilis 100 km/h greitį gali pasiekti per 2.8 sekundės, o jo maksimalus greitis siekia 385 km/h. Tiesa, automobilio kainą lemia ne dinaminės charakteristikos, tačiau deimantai bei auksas.

Lykan HyperSport

Priekiniai žibintai pagaminti iš titano plokštelėse įtaisytų šviesos diodų skleidžiančių šviesą per 420 tikrų deimantų, o sportinės sėdynės papuoštos tikro aukso siūlais.

 

1. LAMBORGHINI VENENO

 

Brangiausias planetos automobilis parduotas net už 4500000 JAV dolerių. Tai „Lamborghini Veneno“. Jo maksimalus greitis siekia 355 km/h, o 100 km/h automobilis išvysto per 2.8 sekundės. Italai sukūrė tik tris tokius automobilius ir kiekvienas iš jų truputį skiriasi akcentų spalvomis.

Lamborghini Veneno

Pirmasis automobilis turėjo raudonus akcentus ant kėbulo bei padangų, antrasis puikuojasi žalios spalvos detalėmis, o trečiasis – baltos, taip tarpusavyje formuodami Italijos vėliavą. Kadangi tokie automobiliai yra tik trys pasaulyje, jų vertė nepaliaujamai kyla. Automobilių prekybos namuose atsidūręs „Lamborghini Veneno“ buvo parduodamas net už 10000000 JAV dolerių.

Tikrai ne daugelis pasaulyje gali sau leisti įsigyti tokias mašinas, tačiau su tinklalapio CredX.lv pagalba, galite nusipirkti greitą bei jūsų poreikius atitinkančią mašiną ir paversti ją jūsų superautomobiliu.

Kategorijos: