You are here

Naujas veidas mieste - KGM Torres

Naujas veidas mieste. Gamintojas – KGM. Modelio pavadinimas – Torres.

KGM – tai Pietų Korėjos kompanija, priklausanti puikiai ten žinomai KG Group, kuri investavo į auto verslą, nupirkdama SsangYong. Naujasis vardo savininkas paliko tą patį logotipą, kuris gerai pastebimas tik ratlankių centruose bei ant vairo.

Kalbant apie išvaizdą, KGM Torres savyje turi nemažai užuominų į įvairius Land Rover modelius. Kokių modelių panašumus pastebite jūs?

KGM Torres aprūpintas 1.5 litro benzininiu varikliu su 163 AG ir 280 Nm. Variklis sujungtus su 6 laipsnių automatine greičių dėže. Automobilis gali būti varomas priekiniais arba visais keturiais ratais. Prošvaisa – 195 mm.

Torres aprūpintas įvairiomis saugumo sistemomis, turi du lietimui jautrius ekranus, pasižymi tuo, kad kėbulo gamyboje naudojamas itin stiprus plienas. Stipresnis, nei daugelyje kitų automobilių.

Daug važiuoti neteko, bet prasukus keletą kilometrų galima padaryti ir pirmas įžvalgas.

Sėdint prie vairo – labai platus matymo kampas. Statramsčiai neužstoja vaizdo šonuose, taip pat visada matomas variklio dangtis – tas patinka. Variklis gana gyvybingas. Nepatiko tai, kad vairu pateikta informacija, ratus pasiekia kiek per vėlai. Bet tai nebūtinai visi pajus, važiuos ir važiuos.

Labai įdomu, kaip šis automobilis elgtųsi bekelėje. Ateityje reikės patikrinti.

KGM Torres yra SUV C+ klasės segmento atstovas. Priekiniais ratais varomo automobilio kaina prasideda nuo 36 990 eurų, o AWD versija yra dviem tūkstančiais brangesnė. 

Be Torres, gamintojas pristatė ir dar vieną modelį – elektromobilį Korando e-Motion su 207 AG ir 339 Nm. Pagreitis iki šimto trunka aštuonias sekundes, o maksimalus greitis siekia 156 km/h.

Baterijos talpa 61.5 kWh. Ją galima įkrauti iki 100 kW galios krovimo stotelėse. Baterijai taikoma iki 7 metų arba 150000 km garantija. Gamintojo teigimu vidutinės elektros sąnaudos yra 16.8 kWh/100 km ir miesto režimu galima įveikti iki 474 km atstumą.

Elektrinio KGM Korando e-Motion kaina nuo 37 990 eurų.

Automobiliai: