You are here

Mačiau gatvėje: „VW Routan SEL" - nesumaišykite su „Touran"

 • VW Routan
  VW Routan
 • VW Routan
  VW Routan
 • VW Routan
  VW Routan
 • VW Routan
  VW Routan

„Volkswagen Routan“ - pamačius taip pavadintą automobilį, galima pagalvoti, kad kažkas sumąstė pakvailioti ir taip pervadino savo „Touran“ modelį, sukeisdami vietomis „T“ bei „R“ raides. Štai toks egzempliorius užfiksuotas Vilniaus gatvėse.

VW Routan

Būtent tokį pavadinimą turintis modelis buvo gaminamas nuo 2008 iki 2013 metų. Tai septynių sėdimų vietų minivenas, sukurtas ant „Chrysler RT“ platformos ir pardavinėtas Šiaurės Amerikoje. Kiti ant tos pačios platformos pagaminti automobiliai, tai „Dodge Grand Caravan“, „Chrysler Town & Country“, „Chrysler Grand Voyager“, „Lancia Voyager“.

VW Routan

Bazinė „Routan“ versija kainavo beveik 28 000 JAV dolerių, o tuo tarpu „Grand Caravan“ kaina siekė 21 000 „žaliųjų“. Taigi pirkėjai ne itin rinkosi „VW“.

„Routan SEL“ versija pagal pagaminimo metus buvo aprūpinta 3,6 litro V6 arba 4,0 litro V6 „Chrysler“ varikliu. Pirmasis turi 283 AG ir 260 Nm, o antrasis – 251 AG ir 259 Nm.

Kviečiame ir jus pasidalinti įdomių automobilių nuotraukomis iš gatvės. Siųskite jas el. paštu info@98.lt arba parašykite privačią žinutę Facebook'e

VW Routan

Kategorijos: 
Automobiliai: