You are here

Mercedes-Benz EQE 500 SUV: daug komforto ir prabangos prieskonių

Mercedes-Benz EQE 500 SUV. Taip vadinasi šis juodas Mersas, prifarširuotas daug visokiausios įrangos ir įdomių technologijų, turintis net 3 didžiulius ekranus (vienas jų – keleiviui), daug komforto ir prabangos prieskonių, visus varomus ir visus VAIRUOJAMUS ratus, bei daug galios.

EQE SUV yra pilnai elektrinis, ir nepriklausomai nuo jo versijos, komplektuojamas su 100 kWh talpos baterija, kurios pilnai įkrautos EQE 500 SUV modeliui, pasak gamintojo, užtenka 464-552 kilometrams. Priklausomai nuo važiavimo stiliaus, įrangos naudojimo įpročių, ir, žinoma, oro.

Lietuvoje šiuo metu oras ne pats geriausias, automobilis galingas ir provokuoja vis išnaudoti jo dinamines savybes. Testo metu, esant vėsiam orui, lyjant lietui, nevengiant pasprintuoti, o fotografavimo metu neišjungiant variklio, vidutinės elektros sąnaudos sukosi apie 30 kWh/100 km.

Jeigu kam nors įdomu, šio, daugiau nei 2.5 tonos sveriančio elektromobilio pagreitis iki šimto – 4.9 sek. Jo galia 408 AG ir 858 Nm.

Važiavimas su EQE SUV labai įdomus ir malonus. Įveikiant posūkius ar norint apsisukti ankštoje vietoje, visada džiugina, kad galiniai ratai gali pasisukti net iki 10 laipsnių kampu, kas itin palengvina manevravimą.

Automobilis tiek komfortiškas, tiek sportiškas. Viskas OK. Saugumo technologijos nuolat primena apie save ir įvairais kliūtis kelyje. Kartais to gal net per daug, bet geriau daugiau, nei mažiau. Norėtųsi nebent šiek tiek aštriau veikiančių stabdžių.

Kaip ir visų naujų Mercedes, taip ir EQE SUV interjeras sunkiai palieka abejingus – čia labai gražu, o kai reik fotografuoti – nesinori sustoti, nes begalė gerų kampų.

Tiesa, dėl išorės dizaino taip iki galo ir nesupratau, ar man patinka šio automobilio priekinė dalis. Galas, šonas – labai gražiai žiūrisi. Manau, kad juoda spalva kiek paslepia jo grožį.

Apie kainą. Pigiausio modelio piniginė išraiška – 94 501 EUR, o nuotraukose matomas, gausios komplektacijos EQE 500 SUV kainuoja 136 400 eurų.

Kategorijos: 
Automobiliai: