You are here

Susitikimas su raumeninguoju „Mercedes-Benz GLE Coupe“

Kuomet „Mercedes-Benz“ pristatė savo naująjį modelį „GLE Coupe“ - visi rėkte rėkė, kad tai yra „BMW X6“ klonas. Taip, žvelgiant į abiejų automobilių greta sudėtas nuotraukas – kitokių teiginių sunku būtų rasti.

Nuotraukos akivaizdžiai rodė, kad šie automobiliai panašūs vos ne kaip du vandens lašai ir beveik visas automobilistų pasaulis komentavo, kad „Mersas“ nukopijavo „BMW“.

Pasitaikius progai, susitikome su „GLE Coupe" ir pažvelgėme į jį iš arčiau.

Video iš susitikimo

Tikrai ne klonas

Kol gyvai nepamatėme „Mercedes-Benz GLE Coupe“ - apie jo panašumą į „BMW X6“ kalbėjome ir mes. Susitikus akis į akį su itin raumeningai atrodančiu „GLE Coupe“ visos išankstinės nuostatos iškart išgaravo. Realiai jis visiškai nėra panašus į konkurentą iš „BMW“ stovyklos. „Mersas“ kurdamas „GLE Coupe“ modelį tikrai nenukopijavo „X6“ linijų, o braižė savo dizaino filosofiją atitinkančias linijas.

„GLE Coupe“ yra tikras atletas, turintis tik savo markei būdingus bruožus ir charakterį. Jis atrodo šiek tiek masyvesnis už „X6“.

Galinė „GLE Coupe“ dalis turi užuominų į „S-Class Coupe“ modelį, o žiūrint vien tik į visą kėbulą (nepastebint ratų), atrodo lyg ant didelių ratlankių būtų užmautas išpūstas „CLA“ modelio kėbulas.

Apie valandą laiko praleidus prie šio automobilio – buvo sunku atitraukti akis nuo jo kėbulo linijų, vis bandant įžvelgti įvairių įdomių kampų.

Prabanga

Pravėrus vos keletą kilometrų nuvažiavusio „GLE Coupe“ duris, padvelkė prabanga. Prie kiekvienos interjero detalės malonu prisiliesti, o odiniai krėslai taip ir kvietė kuo greičiau juos išmėginti. Gaila, tik kad pasimatymui einant į pabaigą - greit teko išlipti.

Sėdint viduje jaučiasi, kad automobilis yra didelis ir raumeningas, o jame sudėtos įrangos sąrašas yra begalinis.

Apžiūrėto dyzelinio modelio „GLE 350 d 4MATIC Coupe“ su „AMG Line“ paketu kaina yra 86 363 eurai, o apskritai „GLE Coupe“ galima įsigyti nuo 67 675 eurų.

Galia

Dyzeliu varomas „GLE 350 d Coupe“ yra ne tik prabangus, bet ir galingas. Jo visus keturis ratus suka 3,0 litrų V6 motoras, generuojantis 258 AG ir net 620 Nm sukimo momentą, kuris yra jaučiamas jau nuo 1600 aps./min. Variklio galia į visus keturis ratus perduodama per 9 laipsnių automatinę transmisiją.

Daugiau nei dvi tonas (2250 kg) sveriantis padidinto pravažumo automobilis iki 100 km/h greitį pasiekia vos per 7 sekundes, o maksimalus greitis siekia 226 km/h.

Deklaruojamos kuro sąnaudos yra 6,9-7,2 l/100 km.

Susitikimas užskaitytas

Valandos laiko pasimatymą su „Mercedes-Benz GLE 350 d 4MATIC Coupe“ užskaitome! Tai buvo ne tik puiki proga pamatyti ir pačiupinėti padidinto pravažumo naująjį kupė modelį, bet ir įsitikinti, kad jis turi savo charakterį ir nėra „BMW X6“ kopija.

Parengė Vytautas Pilkauskas

Kategorijos: 
Automobiliai: