You are here

Galingiausias „Porsche Cayenne“ modelis: „Cayenne Turbo GT“

 • Porsche Cayenne Turbo GT
  Porsche Cayenne Turbo GT
 • Porsche Cayenne Turbo GT
  Porsche Cayenne Turbo GT
 • Porsche Cayenne Turbo GT
  Porsche Cayenne Turbo GT
 • Porsche Cayenne Turbo GT
  Porsche Cayenne Turbo GT

„Cayenne” – tai vienas populiariausių sportinių automobilių gamintojo „Porsche“ modelių, plačiai vertinamas dėl savo sportiškumo visureigių klasėje, darniai koreliuojančio su aukščiausios klasės prabanga ir komfortu. Nuo šiol populiariųjų modelių gama pasipildė ir galingiausiu, sportiškai agresyviu dizainu išsiskiriančiu ir net 640 AG turinčiu „Cayenne Turbo GT”. 

Galingiausias „Cayenne” variklis ir naujieji sportiniai bruožai

Galingiausias „Cayenne Turbo GT“ turi 4 litrų V8 biturbo variklį, siekiantį 471 kW (640 AG) pajėgumą ir 850 Nm sukimo momentą. Jo spurtas nuo 0 iki 100 km per valandą užtrunka vos 3,3 sekundės, o maksimalus greitis siekia 300 km per valandą. Galingiausio “Cayenne” serijos modelio sportinę charakteristiką įrodo ir pagerintas legendinės „Nürburgring Nordschleife“ lenktynių trasos rekordas. „Porsche Cayenne Turbo GT“ 20,8 km. trasą įveikė per 7:38.925 minutės ir tapo greičiausiai trasą įveikusiu SUV kategorijos automobiliu istorijoje.  

Porsche Cayenne Turbo GT

Naujojo modelio sportiškumą pabrėžia net 17 mm žemesnė nei jo pirmtakoCayenne Coupe” stogo linija ir coliu platesnės aukščiausios kokybės „Pirelli P Zero Corsa“ padangos. Automobilio pakaba ir aktyvios valdymo sistemos išmaniųjų technologijų pagalba suderintos taip, kad užtikrintų geriausią valdymo kontrolę net sudėtingiausiuose posūkiuose.

„Porsche Cayenne Turbo GT“ eksterjeras pasižymi atletišku priekiniu buferiu, išsidintomis aušinimo angomis, itin išraiškingu galiniu oro aptaku ir anglies pluošto apdailos kontūrais, stilingai apipavidalinančiais automobilio šonus bei stogą. Visi elementai ne tik akcentuoja modelyje slypinčią galią, bet ir užtikrina geresnę aerodinamiką.

Dar vienas eksterjero akcentas – specialiai šiam modeliui sukurta „Arctic Grey“ kėbulo spalva, kurią galima pasirinkti papildomai, siekiant dar daugiau išskirtinumo.

Charakterį atspindintis interjeras

Sportinis „Porsche Cayenne Turbo GT“ charakteris atsispindi ir automobilio interjere. Jame yra keturios sėdimos vietos, kurių dvi priekinės reguliuojamos net aštuoniomis kryptimis, o su papildoma įranga – net aštuoliolika krypčių. Sportinių sėdynių galvos atlošai siuvinėti „Turbo GT“ užrašais, o vairo centras pažymėtas originaliąja geltonąja žyma. „Alcantara“ medžiaga suteikia prabangos jausmą, o norintiems daugiau, pasirinktos detalės gali būti išryškintos juoda matine spalva.

Porsche Cayenne Turbo GT

Pirmą kartą pritaikyta atnaujinta išmanioji sistema

Naująjame „Porsche Cayenne Turbo GT“ pirmą kartą pritaikyta naujos kartos „Porsche Communication Management“ sistema su atnaujinta vartotojo sąsąja bei inovatyviausia programine įranga. Pažangioji sistema ne tik leidžia prisijungti prie „Apple Car Play“ aplikacijos, tačiau ir suteikia galimybę patogiau klausyti muzikos ar tinklalaidžių, naudojant „Apple Music“ bei „Apple Podcasts“ funkcijas. Be to, sistema tapo prieinama dar platesniam vartotojų ratui, nes nuo šiol atpažįsta ir „Android Auto“ funkciją.

Jau galima užsisakyti

Naująjį „Porsche Cayenne Turbo GT” galima užsisakyti jau dabar, o pirmieji užsakymai klientus pasieks šių metų rugsėjį. Pradinė naujojo modelio kaina – 198 850 Eur.

Kategorijos: 
Automobiliai: