You are here

Sabine Andriksone – kas ji? Žavinga panelė ir drifto naujokė iš Latvijos

Mus pasiekė žinia, kuri suintrigavo. Sabine Andriksone, mergina iš kaimyninės šalies, pareiškė norą dalyvauti jau šį sekmadienį (birželio 8 d.) vyksiančiame trečiajame Battery gatvės lygos iššūkyje, kuris vyks prie OZAS laisvalaikio, prekybos  ir pramogų centro. Taigi nusprendėme susipažinti su šia patrakusia mergina šiek tiek geriau. Sabine Andriksone, 23 metų mergina iš Latvijos, vieniša kolkas.. Automobilius vairuoja nuo 18 metų, kai tik gavo vairuotojo pažymėjimą, šiuo metu studijuoja. Tad mokslai ir aistra driftingui nepalieka daug laisvo laiko.

Paprašyta papasakoti plačiau apie tai kodėl ji nusprendė pradėti slysti šonu, mergina pasakoja:

„Ką gi, viskas prasidėjo 2011 metais kai grįžau iš Anglijos į namus Latvijoje, nes norėjau nusipirkti sau automobilį. Ieškojau BMW, nes tai yra mano mėgiamiausia automobilio markė. Paieškos užtruko apie 4 mėnesius, kad surasčiau tai ko norėjau, nes pinigų suma, kuri buvo skirta automobili pirkimui - ribota. Bet po gana ilgų paieškų, pagaliau nusipirkau jį, tai buvo 2011-ųjų metų Kalėdos. Pasidovanojau dovaną sau – BMW 320, E36 kupė su mechanine pavarų dėže ir benzininiu varikliu, nieko ypatingo, tiesiog miela mašina su galiniais varomaisiais ratais.

Visi mano draugai pamišę dėl drifto. Stebėdama juos važiuojančius, visad galvojau - „Vieną dieną aš tai darysiu gerai“. Tai tapo vienu iš mano gyvenimo tikslų, kurį turiu pasiekti. Mokytis „driftinti“ pradėjau žiemą naktimis automobilių stovėjimo aikštelėse. Pajutusi tai ką reiškia slysti šonu, aš spratau, kad turiu siekti vis daugiau ir nepaliaujamai treniruotis bei tobulėti. Atėjus vasarai, kai prasideda driftingo varžybos, kuriose dalyvauja mano draugai, aš prašydavau, jog jie mane „pravežtų“ trasoje. Žinoma, vis kartodavau – „Vieną dieną aš taip pat tai darysiu gerai“. Na ir prieš metus, besibaigiant šonaslydžio sezonui, vienas iš mano draugų – Regnars Mozga davė savo mašiną (ji dar nebuvo tiek patobulinta, kaip dabar) pabandyti važiuoti lenktynių trasoje 333. Didelis AČIŪ jam!!! Išlipusi iš mašinos aš supratau, kad tikrai noriu slysti šonu..

Pasiskolinau šiek tiek pinigų, kad pakeisti mano BMW 320 variklį į 2.8. Darbai prasidėjo ir 2013-ųjų spalį jau turėjau savo E36 su nauja “širdele” bei blokuotu diferencialu. Ką gi, netrukus išlėkiau į lenktynių trasą išbandyti slydimą šonu jau be sniego ir su savuoju bolidu. Jausmas buvo neapsakomas ir galutinai pasiryžau tai daryti labai rimtai. Žinoma, pagrindinė kliūtis vėl buvo pinigai, kurių nemažai reikia norint treniruotis bei taisyti automobilio gedimus. Tai buvo priežastis, kodėl aš vėl gryžau į „UK“ šiek tiek užsidirbti ir tik šių metų gegužę aš vėl namuose, šiek tiek bus paremontuotas BMW ir daug dėmesio skirsiu treniruotėms.

Mano mašina neturi jokių specifinių ir sudėtingų modifikacijų, tai tiesiog BMW E36 su 2.8 benziniu varikliu, blokuotu diferencialu, pilna sportine važiuokle bei OMP sportiniu vairu. Be abejo, turiu pasakyti didelį ačiū savo mechanikui Edijs Lukins, kuris padėjo spręsti manojo automobilio problemas, šalinti gedimus, kurių buvo. Tai normalu, juk šis E36 nėra pats naujausias automobilis.

Aš neturiu rėmėjų, kurie remtų finansiškai, viskas ką matote tai yra tik aš ir mano E36. Todėl viskas vyksta palengva, bet su šiokiais tokiais rezultatais. “