You are here

Lietuvoje duris atvėrė išskirtiniai technikos aistruolių namai

Vilniuje įsikūręs TechDaiktams.lt - Lietuvos automobilių, motociklų ir kitos motorinės technikos gerbėjams, nuo 2018 metų kovo, siūlys išskirtinę paslaugą. Pasak projekto autorių, tai analogų šalyje neturintis paslaugų kompleksas, apimantis išskirtinių transporto priemonių saugojimą, priežiūrą ir narystę uždarame VIP klube. Projekto sumanytojo ir vadovo, Vyto Poderio teigimu, klientai galės ne tik ramiai miegoti naktį, žinodami, jog jų automobilis ar kita brangi technika akylai saugoma, bet ir įgyvendinti savo svajones restauruodami ar modifikuodami motorinę techniką.

Pagrindinis projekto tikslas - teikti kompleksišką paslaugą, visapusiškai pasirūpinant kliento transporto priemone. Erdvios ir nuolat šildomos patalpos pasižymi išskirtinėmis saugumo sistemomis – aukščiausios klasės signalizacija, analitine stebėjimo sistema bei fizine apsauga visoje teritorijoje. Projekto autorių teigimu, svarbu ne tik saugumas, bet ir tinkama technikos priežiūra, todėl patalpos nuolat šildomos, siekiant palaikyti reikiamą temperatūrą. Dar vienas paslaugos komponentas – TechDaiktams.lt komanda, kuri klientams teiks transporto priemonių valymo, aptarnavimo, konservavimo paslaugas, informuos apie po sezono atsiradusius kėbulo pažeidimus ar gedimus. Daug keliaujantys ir norintys pasimėgauti savo turima technika klientai galės pasinaudoti ir transporto priemonės, pristatymo į ir iš bet kurios ES šalies, paslauga. Kelionėms paruošta transporto priemonė, kliento pageidavimu, nugabenama į reikiamą vietą, visoje ES, o po pasivažinėjimo grąžinama atgal į TechDaiktams.lt saugyklą.

Kaip teigia, projekto autoriai, paslauga skirta, ne tik prabangių automobilių ar valčių savininkams, bet ir technikos entuziastams. „Klientams siūlome naudotis ne tik erdviomis ir ergonomiškomis patalpomis, bet ir visa čia esančia įranga. Norime, jog čia atvykę jie turėtų galimybę įgyvendinti savo svajones: restauruotų, modifikuotų ar tiesiog praleistų gerai laiką su bendraminčiais. Galime pasiūlyti viską, ko reikia – keltuvus, aukščiausios kokybės „Wurth“ įrankius ir visas reikiamas priemones svajonių projektams“ – sako, Vytas Poderis.

„Taip, paslaugos išskirtinės, tačiau labai svarbu pažymėti, kad kainos visus pozityviai nustebins“ – sako Vytas Poderis. „Nuomotis nešildomas ir nesaugomas patalpas yra kur kas brangiau nei palikti savo techniką saugoti TechDaiktams.lt specialistams.“

Projekto autoriai atskleidžia ir dar vieną naujieną, jų planuose ir 2022 m. Dakaro ralis, kuriam ruoštis pradedama jau dabar. Šiam išbandymui pasiryžo Lietuvos motokroso čempionas 125CC ir OPEN klasėse, Raimondas Machrov. Tikslai ambicingi - ne tik finišuoti, bet ir patekti tarp 50 geriausiųjų pasaulio moto sportininkų, ko iki šiol nepavyko nei vienam lietuviui. Sportininkas intensyviai ruošiasi pasitelkdamas specialią programą. Šioje programoje taip pat yra ir 2 išskirtiniai simuliatoriai – G jėgos perkrovų generatorius bei motociklo kampo laikymo. Pastarasis ypatingai naudingas mokantis važiuoti į stačias kopas. „Šie simuliatoriai unikalūs Lietuvoje, kurie neabejotinai prisidės prie Raimondo rezultatų.“- sako Vytas Poderis.

 

Šiuo metu TechDaiktams.lt jau aptarnaujami:

Automobiliai

Motociklai, sniego motociklai ir bagiai

Lada 1200S

Polaris Predator

Volga

Can-Am 550 sniego motociklas

Cadillac Deville

Can-Am Commander XT1000

Jeep Wrangler custom

Can-Am Outlander 1000

BMW M4

Can-Am Outlander 800R

Mercedes-Benz SLC

KTM EXC-F 500

Mercedes-Benz SLS

KTM SXF 450

Porsche 911 Turbo S

Sherco 300 Sef-R

Lamborghini Huracan

Honda CB 1100

 

CF moto Z6

KTM Freeride

KTM Freeride 250

KTM EXC 300 2T

Sea Doo RXPX

Yamaha Super Jet

Can-Am Maverick x3 1000r

Kategorijos: