You are here

Vasaros ratas 2019: Jau 21-a technikos mylėtojų stovykla prie ežero

 • Vasaros ratas
  Vasaros ratas
 • Vasaros ratas
  Vasaros ratas
 • Vasaros ratas
  Vasaros ratas
 • Vasaros ratas
  Vasaros ratas
 • Vasaros ratas
  Vasaros ratas
 • Vasaros ratas
  Vasaros ratas
 • Vasaros ratas
  Vasaros ratas
 • Vasaros ratas
  Vasaros ratas
 • Vasaros ratas
  Vasaros ratas
 • Vasaros ratas
  Vasaros ratas
 • Vasaros ratas
  Vasaros ratas
.

Vėl rugpjūtis ir vėl atrieda „Vasaros ratas“ – technikos stovykla, penkioliktą kartą įsikursianti prie Šiemečio ežero, šalia Malūko dvaro.

Tradicijos

2018 metais šis renginys šventė savo dvidešimties metų jubiliejų, į kurį atvažiavo net 375 automobiliai, o šiemet „Vasaros ratas“ jau taps pilnai subrendusiu. Šiam renginiui sukaks 21 metai, kas yra labai daug. Beveik tas pats, kaip 1006 kilometrų lenktynės, kurios šiemet vyks jau dvidešimtą kartą. Tai bene bendraamžiai renginiai, nors ir būdami skirtingo formato, tačiau vienijantys benzingalvius.

Vasaros ratas

Šiemet „Vasaros ratą“ organizuoja pagausėjęs kolektyvas, kuris renginio metu tradiciškai išlaikys tas pačias rungtis ir konkursus, nes vis tik tradicijų laužyti negalima. Tačiau stovykloje atsiras tik daugiau pramogų, leisiančių šiek tiek atsiriboti nuo automobilių temos ir patirti naujų įspūdžių bei akimirkų.

Tiesa, viena labai svarbi, nuo pat stovyklos pradžios gyvavusi tradicija šiemet vis tik bus sulaužyta. Taisyklė visuomet buvo tokia, kad kas benutiktų, „Vasaros ratas“ kasmet vyksta pirmąjį rugpjūčio mėnesio savaitgalį. Tačiau šiemet stovyklos organizatoriai pakeitė datą vardan to, kad vieną ir tą pačią dieną nevyktų du dideli automobilių mylėtojams skirti renginiai. Taigi, 21-as „Vasaros ratas“ vyks ne pirmąjį, o antrąjį rugpjūčio mėnesio savaitgalį, t.y. rugpjūčio 9-11 dienomis.

Tradiciškai, visi dalyviai į stovyklą pradės rinktis penktadienį, o pilnai visi sugūžės šeštadienį. Jau nuo pat 10 valandos ryto, penktadienį, bus atidaryti stovyklos vartai ir Šiemečio ežero pakrantė lauks pirmųjų stovyklautojų.

Šeštadienis

16 valandą norintieji galės išmėginti dažasvydį – šios pramogos „Vasaros rate“ dar nėra buvę.

19 valandą bus oficialiai atidaryta stovykla, vyks dalyvių ir autoklubų prisistatymai, o vakaro vinimi taps duslintuvų dragas – garsiausios išmetimo sistemos rinkimai. Pirmąją renginio dieną vainikuos diskoteka iki paryčių.

Šeštadienio rytas prasidės taip pat tradiciniu gražiausio garso signalo konkursu. Visa tai vyks lygiai šeštą valandą ryte, taigi kai kam tai bus itin ankstyvas žadintuvas, o kai kam pergalės valanda.

Pamiegoję ilgiau, jau nuo 10 valandos, bus kviečiami pasistiprinti į kariško maisto palapinę. Kariškiai taip pat žada atvežti ir karinės technikos.

12 valandą prasidės „Vasaros rato“ olimpinės žaidynės, kuriose tradiciškai bus tinklinis, čiužinių dragas, virvės traukimas bei rato ridenimas.

Vasaros ratas

Vėliau stovyklautojus suklusti privers automobilių garso sistemų varžybos, o sutemus prie scenos sutrauks šlapių marškinėlių konkursas. Neliks pamiršti ir mėgstantys vandens pramogas – jų lauks pirtis ir kubilas.

Šeštadienį užbaigs grupės „Good Time Boys“ koncertas ir šventinis fejerverkas, o pasiryžusius šėlti iki pat sekmadienio ryto lydės DJ grojama muzika.

Sekmadienis

Sekmadienis - paskutinė stovyklos diena, kurios metu bus įteiktos įvairios nominacijos ir apdovanoti „Vasaros rato“ olimpinių žaidinių nugalėtojai. 15 valandą stovykla bus oficialiai uždaryta, o jos organizatoriai išvykstančius kvies čia atvykti ir kitais metais.

„Jeigu tu nebuvai „Vasaros rate“, tu nebuvai niekur“ – šis stovyklos šūkis iš lūpų į lūpas skamba jau daugiau nei dvidešimt metų.

Dalyvių registracija

Dalyvio mokestis automobiliui (su vairuotoju) - 30 €
Keleiviui - 25 €
Vaikams (iki 14 metų) - nemokamai!

Registracijos anketas siųskite elektroniniu paštu: vasarosratas@gmail.com

Anketoje būtina nurodyti:

1. Dalyvio vardas, pavardė
2. Atstovaujamas klubas (jeidu atstovaujate)
3. Automobilio markė, modelis, pagaminimo metai, valstybinis numeris.
4. Marškinėlių dydis
5. Keleivių skaičius (neskaitant vairuotojo!)

Renginio vieta : Šiemečio ežeras Trakų rajonas

Jeigu keleivis nori gauti „Vasaros rato“ atributiką - mokestis 30 €, taip pat kaip vairuotojui. Tačiau apie tai BŪTINA informuoti registracijos metu! Nes norint išvengti neplanuoto atributikos trūkumo, renginio metu įsigyti papildomos atributikos gali būti neįmanoma (arba labai sudėtinga).

Vasaros ratas

Kategorijos: