You are here

2015 metais Lietuvoje vyks pasaulinis „Mini“ automobilių klubų suvažiavimas

Stilingų „Mini“ automobilių vairuotojams ir jų gerbėjams ateinantys metai nusimato kaip niekada išskirtiniai. Lietuva sulaukė tarptautinio pripažinimo - „Mini People“ klubui Lietuvoje suteikta išskirtinė teisė 2015 m. organizuoti tarptautinį „Mini“ klubų suvažiavimą (International Mini Meeting (IMM)). Iki šiol šį grandiozinį, viso pasaulio „Mini“ gerbėjus sutraukiantį renginį tekdavo garbė organizuoti tik didžiųjų Europos valstybių klubams.

Kaip teigia Lietuvoje vyksiančio „Mini“ automobilių klubų suvažiavimo organizacinio komiteto pirmininkas Justas Jasaitis, galimybė surengti tokio masto renginį Lietuvoje pasitaiko itin retai, tad klubas tikisi surengti tokią fiestą, kurioje būtų smagu ir „Mini“ vairuotojams iš Lietuvos ir užsienio, ir šiems automobiliams prijaučiantiems ar tiesiog linksmybes mėgstantiems žmonėms.

„Nėra ką slėpti - „Mini“ vairuotojai yra šiek tiek keistuoliai, mėgstantys išsiskirti iš minios. Todėl pažadame, kad šio renginio programa taip pat bus su polėkiu, kaip ir šių automobilių savininkai“, - sakė J.Jasaitis.

Kelias iki pergalės ir teisės organizuoti tarptautinį „Mini“ klubų suvažiavimą Lietuvoje prasidėjo dar 2011 m., kuomet  Lietuvos „Mini People“ klubas, sudalyvavęs analogiškame renginyje Šveicarijoje, nusprendė, jog laikas šiam renginiui suteikti daugiau spalvų ir jaunatviškumo.

Šių „Mini“ renginių organizavimo patirties Italijoje įgijusi viena iš „Mini People“ ir organizacinio komiteto narių Inga Narauskaitė ėmėsi iniciatyvos, ir visas „Mini“ entuziastų būrys 2013 m. gegužės mėnesį jau dalyvavo atrankoje. Po 3 valandas trukusio pristatymo „Mini“ komanda iš Lietuvos pavergė iš 120 „Mini“ automobilių klubų atstovų sudarytą komisiją - ji beveik vienbalsiai patvirtino, jog lietuviai yra labiausiai verti organizuoti tarptautinį „Mini“ klubų suvažiavimą savo šalyje.

„Komisiją labiausiai sužavėjo tai, kad mes esame jauni, šiek tiek išprotėję gerąja to žodžio prasme, kupini gerų idėjų, originalūs ir komunikabilūs. Mes jiems buvome tikras atradimas, nes didžiąją dalį užsienio šalių „Mini“ klubų sudaro vyresni žmonės, kuriems, matyt, trūksta ir laiko, ir noro organizuoti kažką daugiau ir įdomiau“, - sakė I. Narauskaitė.

Nors renginio programa dar tik planuojama, tačiau I. Narauskaitė neabejoja, jog „Mini“ gerbėjai Lietuvoje pamatys tai, ko dar nematė.

„Labai džiaugiamės tokiu aktyviu „Mini“ klubu, kuris yra ne tik nusiteikęs plėsti šių automobilių gerbėjų ratą Lietuvoje, bet ir su „Mini“ pagalba didinti mūsų šalies žinomumą visame pasaulyje. Tikime, kad tai bus vienas įdomiausių vasaros festivalių, kuriame bus linksma ir užsieniečiams, ir lietuviams“, - sakė „Mini People“ klubo narių iniciatyvą palaikančios oficialios „Mini“ prekės ženklo atstovės Lietuvoje „Krasta Auto Vilnius“ direktorė Rasa Klimavičiūtė.

Tarptautinis „Mini“ automobilių klubų suvažiavimas įvyks 2015 m. gegužės 21-24 d. Zarasų saloje. Prekyba bilietais į renginį prasidės dar šios vasaros pabaigoje, kuomet visa „Mini People“ komanda grįš iš jubiliejinio 55-ojo „Mini“ klubų suvažiavimo D. Britanijoje.

2008 m. Lietuvoje susikūręs „Mini People“ klubas šiandien vienyja apie 250 narių ir daugiau nei 40 „Mini“ automobilių.

Kategorijos: 
Automobiliai: