You are here

Įvyko paskutinis „Chill’n’Grill X“ - ar reikia tęsti šį festivalį?

Kuomet 2019 metų automobilių kultūros festivalio „Chill’n’Grill“ organizatoriai paskelbė renginio datą, buvo paskelbta ir dar viena – daug kam tikriausiai netikėta žinia. Dešimtasis festivalis – bus paskutinis.

Taigi pirmąjį rugpjūčio mėnesio savaitgalį Daugų saloje nuaidėjo paskutinis chill’as ir grill’as, į kurį buvo atrinkta apie 200 išskirtinių, įdomių automobilių iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir kitų kaimyninių šalių. Buvo išties įspūdingos technikos, akys turėjo į ką pažiūrėti bei kuo pasigrožėti.

Įdomiausi festivalio automobiliai šeštadienį buvo pristatyti Cat Walk’e, kuomet susirinkusieji galėjo pasiklausyti jų savininkų istorijų. Vėliau sekė „Bagged Cars“ rungtis, kuomet vyko orinių važiuoklių varžytuvės.

Po jų, bene labiausiai laukiama ir itin daug dėmesio sulaukianti „Limbo Cars“ rungtis, kuomet automobiliai turi pravažiuoti pro kuo žemiau nuleistą kartį.

Šįkart per rungtį ore tvyrojo didžiulė įtampa bei intriga: pro į kokį aukštį pakeltą kartelę pralys itin žema „Porsche Spyder“ replika bei kas laimės kėbulinių automobilių klasėje, kurioje iki paskutinio milimetro susikovė „Miami“ klubo „Jaguar“ bei visų simpatijų susilaukęs, unikalus rat rod’as.

Tarp šių automobilių vyko tikra drama – „Miami“ klubo atstovai nuleidinėjo padangas ir gulėsi ant „Jaguar“ variklio dangčio, o rat rod’as tiesiogine to žodžio prasme brūžino su geležimi asfaltą – gaila jis negylėjo taip sparčiai, kaip greitai žemyn leidosi kartis ir šio kūrinio savininkui per plauką teko pripažinti „Jaguar“ pergalę.

Tiesa, o minėtas „Porsche“ pralindo pro berods į 98 centimetrų aukštį pakeltą kartį. Įmanoma žemiau? Patikrinti būtų galima kitais metais, tačiau tai buvo paskutinis „Chill’as“, nors renginio vedėjai ne kartą švaistėsi frazėmis: „kitais metais“, „sekančiame „Chill’e“ ir panašiai. Tai bus ar nebus daugiau „Chill’n’Grill’o“? Reikia ar nereikia tokio formato automobilių kultūros festivalio. Mes sakom, kad labai labai reikia! O ką mano automobilių mylėtojai? Organizatoriai „JDM.LT“ teigė, kad dešimtasis ir paskutinis festivalis nenubrėžia modifikuotų automobilių kultūrai pabaigos ir vienas besibigiantis etapas atneš pradžią kitam etapui.

Lauksim tęsinio...

O daugiau foto rasite Facebook'e

VIDEO IŠ RENGINIO:

Kategorijos: