You are here

„Citroen DS 7 Crossback”: Pirmasis „DS" hibridas

 • Citroen DS 7 Crossback
  Citroen DS 7 Crossback
 • Citroen DS 7 Crossback
  Citroen DS 7 Crossback
 • Citroen DS 7 Crossback
  Citroen DS 7 Crossback
 • Citroen DS 7 Crossback
  Citroen DS 7 Crossback
 • Citroen DS 7 Crossback
  Citroen DS 7 Crossback
 • Citroen DS 7 Crossback
  Citroen DS 7 Crossback

„DS 7 Crossback” yra naujausias „DS Automobiles“ kūrinys. Skelbdamas naują DS eros pradžią, šis SUV savyje talpina paskutines technologijų inovacijas, paryžietišką eleganciją ir naujus vairavimo ir galios standartus. Modelis skirtas klientams, kurie puikiai supranta naujausias tendencijas, vertina prabangą ir pabrėžia savo unikalumą. „DS 7 Crossback” 2017 m. kovo mėnesį debiutuos Ženevos automobilių parodoje.

Citroen DS 7 Crossback

„DS 7 Crossback” yra stilingas automobilis su itin turtinga įranga. Jo dizainas išsiskiria deimantinio efekto grotelėmis, horizontaliais chromo „sparnais“, o trimačiai LED žibintai suteikia dinamiškumo. Variklio dangtis turi subtilų įgaubimą, dviejų tonų spalvų veidrodėliai pabrėžia šio SUV ilgį ir solidumą, tuo tarpu aštrios formos priekyje ir gale paryškina kėbulo raumeningumą. Naujieji LED žibintai ne tik ryškiai apšviečia kelią, tačiau turi pasitikimo funkciją. Artėjant prie automobilio, jo žibintai nusileidžia ir pakyla aukštyn, taip pasitikdami vairuotoją. Šis efektas matomas tiek dieną, tiek naktį.

Modelis išsiskiria ne tik išore, bet ir vidumi. Čia skirtas bekompromisis dėmesys keleiviams ir vairuotojui. Salonas sukurtas pagal paryžietišką eleganciją ir čia sutelktas dėmesys net ir smulkiausioms detalėms. Klientai galės rinktis iš prabangios tekstilės, minkštos odos ar modernios Alcantara medžiagos apmušalus. Prabangą paryškins tradiciniu tampantis prestižinis B.R.M laikrodis. Viduje sumontuoti du 12 colių įstrižainės liečiami ekranai, kuriuose pateikiama visa automobilio informacija ir multimedijos sistema. Keleiviai tikrai neliks abejingi naujai „Focal Electra“ 14 garsiakalbių garso sistemai.

Citroen DS 7 Crossback

Tai yra pirmasis DS modelis turintis hibridinę jėgainę. „DS 7 Crossback“ komplektuojamas su hibridiniu varikliu, kurio elektrinis ir benzininis tandemas išvystys 300 AG, o galią paskirstys visiems keturiems ratams. Automobilis įkraunamas iš tinklo ir vien elektra gali įveikti 60 kilometrų. Modelį taip pat bus galima užsisakyti su įprastais varikliais: 225 AG, 180 AG ir 160 AG benzininiais bei 180 AG ir 130 AG dyzeliniais motorais. Jie veiks sklandžiu tandemu su visiškai nauja 8 laipsnių automatine pavarų dėže.

Taip pat „DS 7 Crossback” panaudojo naujausias aktyvaus saugumo ir patogumo technologijas, kurių iki šiol neturėjo nei vienas DS automobilis. Čia pritaikyti autonominio vairavimo sprendimai. „DS Connected Pilot“ sistema palaiko automobilio greitį ir atstumą nuo kitų eismo dalyvių ir laiko kryptį tarp nubrėžtų eismo juostų. Tuo tarpu „DS Park Pilot“ sprendimas bus nepamainomas pagalbininkas statant automobilį. Sistema kitaip nei jos pirmtakės pati reguliuoja automobilio greitį ir pavaras parkuojantis, o vairuotojui telieka ekrane pasirinkti kaip bus statomas automobilis. Tamsoje vairuotojui talkins „DS Night Vision“ naktinio matymo kamera, kuri leis lengviau matyti kliūtis priekyje.

DS serijos modeliai visuomet garsėjo savo inovatyviais pakabos sprendimais. „DS 7 Crossback” esanti „DS Active Scan Suspension“ sistema kameros pagalba nustato kelio nelygumus ir atitinkamai reguliuoja amortizatorius. Taip į DS serija grįžta ne tik azartiškas važiavimas, bet ir prancūziškas komfortas.

Kategorijos: 
Automobiliai: