You are here

Crazy Trip 2016: „Racing Ladies" narės sprendė Kauno gatvių galvosūkį

 • Racing Ladies
  Racing Ladies
 • Racing Ladies
  Racing Ladies
 • Racing Ladies
  Racing Ladies
 • Racing Ladies
  Racing Ladies
 • Racing Ladies
  Racing Ladies
 • Racing Ladies
  Racing Ladies
 • Racing Ladies
  Racing Ladies
 • Racing Ladies
  Racing Ladies

Vasario 26 d. Kaune įvyko pramoginės orientacinės automobilių varžybos „Crazy trip“. Renginio organizatoriai VŠĮ „Nuotykiai tau” jau septintą kartą paruošė įsimintiną ir atraktyvų renginį. Pasak jų, šiais metais varžybose susirinko rekordinis dalyvių skaičius – net 152 ekipažai. Varžybų metu dalyviai aktyviai sprendė ir vykdė smagias užduotis. Nors renginys užsitęsė iki vidurnakčio, tačiau ekipažai linksmai leido laiką su savo komanda, automobiliais važinėdami po Kauno miestą ir rinkdami taškus. Taip jie varžėsi dėl rėmėjų įsteigtų prizų.

Paskutiniu metu itin aktyviai matomos ir mėgėjiškuose autosporto renginiuose dalyvaujančios vairuojančių moterų asociacijos „Racing Ladies“ narės. Jos taip pat nepraleido šių „Crazy trip” varžybų. Ekipažą sudarė keturios damos iš Kauno: menininkė Rita Kybartienė, pedagogė Virginija Žutautienė, asmeninė sporto trenerė Edita Poškaitienė bei prancūzų kalbos specialistė Jolita Kuliešytė. Nors ir susibūręs ekipažas nelaimėjo prizinių vietų, bet penktadienio vakarą joms netrūko fantazijos kaip išskirtinai pasipuošti, nei adrenalino, nei gerų emocijų. Varžybų metu visų dalyvių laukė nemažai iššūkių, visai komandai reikėjo nusifotografuoti su gyvu katinu ar netgi būti padegtam, už tai gaunat taip reikalingų taškų. „Racing Ladies” komanda tarp visų ekipažų atsidurė per vidury.

Šiose varžybose gudrumas ir sumanumas yra greitesnis už greitį. Merginoms teko pasitelkti į pagalbą išmaniąsias technologijas norint išspręsti vieną ar kitą galvosūkį bei atrasti užduotyse užkoduotas slapčiausias Kauno miesto vietas.

Pakalbinta „Racing Ladies“ narė, kaunietė Jolita Kuliešytė, dažnai dalyvaujanti įvairiuose pramoginėse orientaciniuose raliuose, kartingų, slalomų varžybose džiaugėsi, jog gimtajame jos mieste rengiamos tokios įdomios orientacinės automobilių varžybos: „Labai džiugu, kad yra organizuojami tokie renginiai. Tai ne tik puiki pramoga, šauniai praleistas laikas, bet ir labai naudinga patirtis lavinant komandinio darbo įgūdžius, kontroliuojant emocijas, sutelkiant dėmesį norint saugiai pasiekti užduotyse numatytas vietas. Per pakankamai trumpą laiką privalai identifikuoti kelionės tikslą, susidėlioti palankų maršrutą, kad būtų taupomas laikas ir nuvažiuotas kuo mažesnis atstumas. Trumpai tariant – tai puiki smegenų mankšta ir netgi atrastos naujos gimtojo miesto vietos“.