You are here

Orientavimosi automobiliais „Crazy Trip“ varžybos. Ar Kaune dar liko neatrastų vietų?

 • Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
  Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
 • Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
  Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
 • Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
  Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
 • Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
  Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
 • Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
  Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka

Balandžio 26-ą dieną Kaune startuos jau dvidešimtosios orientacinės varžybos „Crazy Trip“, penktadienio vakarą sutraukiančios begalę dalyvių, norinčių ne tik geriau pažinti Kauno miestą, bet ir puikiai praleisti laisvalaikį.

Rekordas

„Crazy Trip“ yra populiariausias tokio tipo renginys Kaune. Štai į 19-ą renginį atvyko net 130 ekipažų, bet tai nebuvo rekordinis jų kiekis. Varžybų rekordas – 163 ekipažai. Gal šįkart pavyks jį pagerinti? Būtų smagu, jeigu susirinktų didžioji dalis kada nors šiose varžybose dalyvavusių ekipažų.

Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka

Renginio organizatoriai praneša, kad kitos varžybos vyks tik 2019 m. rugsėjo arba spalio mėnesį, todėl nepraleiskite progos sudalyvauti jubiliejiniame renginyje, nes kito teks laukti gana ilgai. Perspėjame, „Crazy Trip" tikrai niekur nedingsta, tradiciškai šios varžybos organizuojamos pavasarį ir rudenį, nes vasara visiems atostogų metas.

Varžybų variklis – įdomios užduotys

Geras laikas bei smagios užduotys, verčiančios pasukti galvą, daugelį ekipažų priverčia čia sugrįžti vėl ir vėl.

Paskutinio renginio metu dalyviai ieškojo ne tik įdomių ir nematytų vietų Kaune, bet jiems reikėjo surasti parke pasislėpusį dinozaurą, nusifotografuoti su vienu iš Kaune gatvės menu išmargintu troleibusu, nusifotografuoti rankose laikant akordeoną, atlikti užduotis su girtumo akiniais, sužaisti pasagų mėtymo žaidimą, praeiti rėmėjų skardinių labirintus, imituoti Bremeno muzikantus tam tikroje užduotyje. Na, staigmenų bei įdomių užduočių čia tikrai netrūkstą.

Kyla klausimas, ar varžybų organizatoriams vis dar nepritrūksta idėjų? Ar dar yra neatrastų vietų Kaune? Juk jau net 20-os varžybos. Čia pat pateikiamas atsakymas: „Kiekvieno renginio metu stengiamės vis atrasti įdomių objektų ir vietų, kurių renginio dalyviai dar nebūtų nematę. Galiu pasakyti, kad iki šiol visada tai padaryti pavyko! Šio renginio metu, taip pat turime atradę kelias vietas, kurios net renginio organizatoriams labai ilgai buvo neatrastos. Vietų liko, tik reikia jas atrasti!“. - džiaugiasi organizatorius Jonas Čepkauskas.

Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka

Varžybų metu iš viso pateikiamos 25-ios užduotys bei papildomos rungtys. Ekipažai su nekantrumu laukia rezultatų, nes labai įdomu, kelinta vieta buvo užimta, nes prognozuoti kaip sekėsi kitiems ekipažams labai sunku.

Yra reikalų

Laimėti nėra lengva, todėl net ir vieta pirmajame penkiasdešimtuke gali pradžiuginti, o ką jau kalbėti apie TOP10. Paskutinio renginio metu viena komanda užėmė 6 vietą ir džiaugėsi taip, lyg būtų laimėję varžybas. „Kaip paklausėme, kodėl taip džiaugiatės – ši komanda atsakė, kad „Crazy Trip“ varžybose dalyvavo jau dvyliktą kartą ir pirmąkart pateko į TOP10“, - pasakojo varžybų organizatorius J. Čepkauskas.

O 19-as varžybas laimėjo komanda, atlikusi visas 25-as užduotis bei visas papildomas vienuolika rungčių. Taip pat ši komanda per visą vakarą sutaupė 24-as minutes. O pirmajame dešimtuke tikrai buvo karšta, nes dešimtą vietą užėmusi ekipa atliko 22-i užduotis, 9-as papildomas rungtis ir žaidime sutaupė 9 minutes.

Taigi ar dvidešimtose varžybose bus dalyvių rekordas, sužinosime jau visai netrukus – penktadienį, balandžio 26 dieną. „Crazy Trip“ startas 20 valandą.

Daugiau informacijos Facebook’e

Video iš 19-ų varžybų:

Kategorijos: