You are here

„Crazy Trip“: Kaunas. Automobiliai. Gudragalviai. Beprotybė

 • Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
  Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
 • Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
  Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
 • Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
  Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
 • Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
  Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
 • Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
  Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka

Kaip jūs leidžiate savo šeštadienius? Yra pasiūlymas praleisti jį galbūt kitaip, nei iki šiol. Tai jau 22-ą kartą rengiamos orientacinės automobilių varžybos Kauno mieste, į kurias susirenka virš šimto ekipažų.

Štai rugsėjo mėnesį surengtame žaidime varžėsi net 107 komandos, kurios pirmos pajuto renginio naujoves. O jų buvo nemažai.

Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka

Tai gerokai trumpesnis rezultatų laukimas bei pasikeitęs žaidimo formatas, kuomet dalyviai patys dėliojasi maršrutą ir finišuoja ten, kur patys nori. Anksčiau finišuoti reikėdavo tam tikroje vietoje. Tokia naujovė leidžia dalyviams dar daugiau improvizuoti su maršrutu, tai suteikia daugiau laisvės užduočių atlikimui.

Tie, kas pirmą kartą girdi apie „Crazy Trip“ varžybas, priminsime, kad pagrindinis jų tikslas yra ne kuo greičiau įveikti nurodytą maršrutą automobiliu, o kuo tiksliau ir geriau atlikti renginio organzitarių sugalvotas užduotis, kurios būna pačios įvairiausios, neleidžiančios nuobodžiauti ir kartais verčiančios „perlipti per save“.

Viena įdomesnė paskutinio renginio užduočių buvo ta, kad reikėjo visiems sulysti į pastatytą palapinę ir nusifotografuoti. Faktas tas, kad tikriausiai nei viena komanda į varžybas nepasiėmė palapinės, nebent ji pas ką nors automobilio bagažinėje dar buvo užsilikusi nuo vasaros iškylų. Taigi, dalyviams reikėjo iš kažkur gauti palapinę, rasti vietą, kur ją pastatyti ir nusifotografuoti.

Taip pat anąkart varžybų dalyviams teko žaisti krepšinį su „girtumo“ akiniais, mėtyti skraidančias lėkštes į taikinius bei arklių pasagas į dėžes. „Crazy Trip“ žaidimas nuolat stebina ir kartais sunku patikėti, kaip jo organizatoriai vis dar randa pačių beprotiškiausių įdėjų, kurias tikriausiai sunku būtų sugalvoti patiems. Taigi, atvykus čia – niekada negali žinoti, kuo būsi nustebintas.

Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka

Taip pat, kiekvieną kartą dalyvaudami šiose varžybose kauniečiai atranda dar nematytų, naujų vietų savo mieste.

O svarbiausia tai, kad daugelis komandų čia dalyvauja ne po kartą, o po du, tris, penkis ar net dešimt.

Rugsėjo 27 dieną surengtose varžybose virė labai įnirtinga kova ir ji kiekvieną kartą vis aštrėja tarp dešimt geriausių komandų.

Pirmą vietą tuomet užėmė komandas, pasivadinus „Rinktiniai“. Anksčiau jų geriausia iškovota vieta buvo septinta.

Tačiau tikrai galima rasti ir tokių komandų, kurios „Crazy Trip“ varžybose triumfavo du ar net tris kartus, o tai rodo, dalyvių susidomėjimą ir norą įdomiai, smagiai bei itin akytiviai praleisti laisvalaikį.

Taigi, lapkričio 16 diena jau ne už kalnų ir pats laikas rinkti komandą, registruotis ir sudalyvauti beprotiškoje kelionėje po Kauno miestą. Renginio pradžia 20 valandą.

Norint dalyvauti, tereikia automobilio, komandos ekipaže (nuo 2 iki 5 žmonių), fotografuojančio išmanaus telefono (su filmavimo funkcija), dažnai praverčia ir keli eurai smulkioms išlaidoms.

Norint išspręsti visas užduotis, organizatoriai rekomenduoja turėti žemėlapį arba navigaciją, prožektorių, prieigą prie internet, ir žinoma, gudri galva yra privalumas.

Daugiau informacijos Facebook'e

Akimirkos iš 21-o renginio:

Kategorijos: