You are here

CUPRA Born Lietuvoje kainuos nuo 36 600 eurų

 • CUPRA Born
  CUPRA Born
 • CUPRA Born
  CUPRA Born
 • CUPRA Born
  CUPRA Born
 • CUPRA Born
  CUPRA Born
 • CUPRA Born
  CUPRA Born
 • CUPRA Born
  CUPRA Born

Pirmasis vien elektra varomas CUPRA prekės ženklo automobilis – tai  išskirtinis dizainas ir vairavimo malonumas. CUPRA „Born“ turi technologiškai pažangų elektrinį variklį, kurio prie važiuoklės pritaikytos techninės galimybės leis jaustis užtikrintai važiuojant bet kokiomis sąlygomis. Pirmasis CUPRA elektromobilis su nepakartojamu ir abejingų nepaliekančiu dizainu pasiruošęs nustebinti rinką.

CUPRA Born

„Barselonoje sukurtu dizainu, itin dinamiškas, vienu įkrovimu nuvažiuojantis daugiau nei 500 km CUPRA „Born“ elektromobilių laikmetyje duoda naują impulsą. Tai automobilis prisidedantis prie mūsų siekio mažinti išmetamo CO2 kiekį ir padedantis siekti Europos užsibrėžtų tikslų,“ - teigė CUPRA vykdomasis direktorius Wayne Griffiths.

Be to, tai pirmasis klientus pasieksiantis CO2 neutralus modelis, kurio tiekimo grandinėje naudojama energija iš atsinaujinančių šaltinių. Likusį išmetamų teršalų kiekį kompensuoja aukščiausius standartus atitinkančios aplinkosaugos ir projekto investicijos. 

CUPRA „Born“ modelyje integruotos pažangiausios transmisijos technologijos: bazinę versiją galima rinktis su galinius ratus varančiais 150 AG (110 kW) arba 204 AG (150 kW) elektros varikliais. Prie jų yra didelio našumo 58 kWh talpos ličio jonų baterija, kurios pakanka nuvažiuoti iki 424 km.

Pasirinkus variantą su variklio galios stiprintuvu „e-Boost“1 ir 77 kW talpos baterija, pasiekiama 231 AG (170 kW) galia, o su vienu įkrovimu galima nuvažiuoti 548 km* besimėgaujant įtraukiančiu vairavimu.

CUPRA „Born“ – tai vairuotojo automobilis. Su dinaminio važiuoklės valdymo sistema (DCC) ir ESC sportiniu režimu, šio elektromobilio vairuotojas jausis lyg vairuotų traukos lenktynėms skirtą automobilį. Į standartinę įrangą įeinantis su greičiu susietas vairo stiprintuvo valdymas ir didesni stabdžių diskai bei platesnės padangos ant 20 colių lengvo lydinio ratlankių (iš pasirenkamos įrangos) neįtikėtinai jautriai reaguoja į vairuotojo veiksmus ir suteikia pasitikėjimo spaudžiant greičio pedalą.

CUPRA Born

Dinamika, greitis ir galia atitinka stilingą CUPRA „Born“ išvaizdą. Charakteringas priekis su rafinuotais apšvietimo elementais, variklio dangčio įlinkiai ir CUPRA ženklelio įrėminimas kuria ryžtingą ir stiprų portretą.

Dinamiškumas atsispindi ir salone. Dėmesys sutelktas į vairuotoją, kaip ir turėtų būti kiekviename CUPRA automobilyje, tačiau stilingame, bet tuo pačiu ir aplinkai draugiškame salone patogiai jaučiasi visi keleiviai.

Salono apdailos medžiagų įvairovė sukuria sportiškumo, rafinuotumo ir kokybės pojūtį. Į standartinę įrangą įeinančios gaubtos sportinės sėdynės aptrauktos iš vandenynuose surinkto ir perdirbto plastiko siūlų gaminamu SEAQUAL® audiniu. Pasirenkamos sportinės sėdynės gaminamos iš perdirbtos medžiagos Dinamica®. CUPRA akcentuojamas aplinkosauginis sąmoningumas apima kur kas daugiau nei švarią energiją, kuria varomi šie automobiliai.

Nuo CUPRA vairo iki daugybės varinių akcentų, CUPRA „Born“ yra tikras šio prekės ženklo šeimos narys.

CUPRA „Born“ – tai ne tik sportiškas, bet ir skaitmenizuotas elektromobilis, kuriame integruota naujausios kartos informacijos ir pramogų sistema, prieiga prie internetinių paslaugų, saugos ir techninės priežiūros funkcijos bei nuotolinis valdymas. Tai automobilis, pasirengęs būti mūsų skaitmeninio gyvenimo dalimi.

CUPRA Born

Funkcijos lengvai ir intuityviai pasiekiamos per standartinį iškeltą didelės raiškos 12 colių CUPRA „Born“ informacijos ir pramogų sistemos ekraną, o nebūnant automobilyje – per naujai sukurtą „My CUPRA“ programėlę, kuri bus paleista kartu su CUPRA „Born“ pasirodymu rinkoje.

„My CUPRA“ programėlė leis CUPRA „Born“ automobilio savininkui naudotis įvairiomis funkcijomis tiek kelyje, tiek namuose. Su CUPRA „Born“ 231 AG (170 kW) „e-Boost“ modeliu su 77 kWh baterija niekada neįstrigsite kelyje: 100 papildomų nuvažiuojamų kilometrų iš 135 kW įkrovimo tinklo gausite vos per 7 minutes – tol, kol išgersite puodelį kavos.

KAINOS

150 AG turintis versija Lietuvoje kainuoja nuo 36 600 eurų, o versija su 204 AG kainuoja nuo 39 900 eurų. „e-Boost“ versijos kainų dar kol kas nėra.

Techniniai duomenys

150 AG (110 kW)

Baterija

 

45 kWh (grynoji talpa)

 

Maks. galia

 

150 AG (110 kW)

 

Didžiausias sukimo momentas

 

310 Nm

 

Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)

 

iki 349 km*

 

0–100 km/val.

 

8,9 sek.

 

Didžiausia įkrovimo galia

 

DC 110 kW

 

 

204 AG (150 kW)

Baterija

 

58 kWh (grynoji talpa)

 

Maks. galia

 

204 AG (150 kW)

 

Didžiausias sukimo momentas

 

310 Nm

 

Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)

 

iki 424 km

 

0–100 km/val.

 

7,3 sek.

 

Didžiausia įkrovimo galia

 

DC 120 kW

 

 

 231 AG (170 kW) „e-Boost“1 modelis

Baterija

 

58 kWh (grynoji talpa)

 

Maks. galia

 

Iki 231 AG (170 kW)

 

Didžiausias sukimo momentas

 

310 Nm

 

Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)

 

iki 420 km*

 

0–100 km/val.

 

6,6 sek.**

 

Didžiausia įkrovimo galia

 

DC 120 kW

 

 

231 AG (170 kW) „e-Boost“1 modelis su 77 kWh baterija

Baterija

 

77 kWh (grynoji talpa)

 

Maks. galia

 

231 AG (170 kW)

 

Didžiausias sukimo momentas

 

310 Nm

 

Elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP)

 

iki 548 km*

 

0–100 km/val.

 

7,0 sek.

 

Didžiausia įkrovimo galia

 

DC 135 kW

 

 * Vyksta homologacijos procedūra. Pateikti techniniai duomenys yra orientaciniai ir gali keistis po homologacijos. Automobilio galia ir įsibėgėjimas priklauso nuo baterijos įkrovimo lygio ir temperatūros. Masinės gamybos automobilio išvaizda gali skirtis nuo informavimo tikslu pateikiamų modelio iliustracijų.

 Elektromobilio nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo įvairių veiksnių: maršruto reljefo, oro sąlygų, apkrovos (keleivių ir bagažo), baterijos amžiaus ir būklės, pasirenkamos įrangos (ratai, padangos ir kt.), šalutinių energijos vartojimo sistemų, (pvz. šildymo, oro kondicionavimo ir šildomų sėdynių) naudojimo, taip pat jūsų vairavimo stiliaus. Elektra varomo automobilio nuvažiuojamas atstumas yra preliminari vertė, apskaičiuojama pagal pasaulinę suderintą lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūrą (WLTP), kuri visiems gamintojams nustato standartines bandymų sąlygas, kad būtų galima palyginti pagal šį reglamentą apskaičiuotas visų automobilių nuvažiuojamo atstumo vertes.

 ** CUPRA „Born“ su 58 kWh baterija ir iki 170 kW galios varikliu. CUPRA bandymų duomenys. Rezultatai gali skirtis.

Kategorijos: 
Automobiliai: