You are here

Išskirtinių automobilių savininkai kviečiami į vaikų šventę

.

Birželio 1 diena kalendoriuje žymima ne tik vasaros pradžia, bet ir žinoma, Tarptautinė vaikų gynimo diena! Ta proga birželio 3 d. Ežerėlio bendruomenės centras organizuoja jau tradicija tapusį „Griausmingą dviračių paradą", į kurį kviečia ne tik vaikus ir jų tėvelius, bet ir „benzingalvius"!

Ši graži tradicija gimė 2007 m. ir gyvuoja iki šiandien! Šiais metais pasirinkti išskirtiniai, netradiciniai automobiliai dviračių paradui lydėti, bei šventei papuošti.

Iškart po parado vyks „Drift show" pasirodymas, išskirtinių automobilių paroda, Geriausio drifter'io, Išskirtiniausio automobilio rinkimai, kurių teisėjai bus ne kas kitas kaip mūsų mažieji!

Muzika rūpinsis prodiuseris Žilvinas Smilgius. Pramogų, renginių netruks nei mažiems, nei dideliems, nes šiais metais šventę nuspręsta sujungti su Ežerėlio miesto švente - renginiai truks iki pat vidurnakčio!

Paradas pajuda 12:00 (dalyviams atvykti anksčiau). Veiksmo vieta – Ežerėlio miesto aikštė, Kauno raj.

Turintys išskirtinį, netradicinį automobilį ir norintys sudalyvauti šiame renginyje gali kreiptis į Ežerėlio bendruomenės centro pirmininką Roką Grigaliūną - Facebook'e

Video iš 2016 metų:

Kategorijos: