You are here

Laimėk Meksikos ralį K. Meeke stiliumi!

2017 metų Meksikos ralis ėjo beveik be jokios intrigos. Likus vienam greičio ruožui K. Meeke pirmavo prieš S. Ogierą net 37,2 sek. Buvo belikę įveikti paskutinį 21,94 km ilgio greičio ruožą ir užsidėti nugalėtojo karūną.

K. Meeke paskutiniame greičio ruože lėkė itin geru tempu ir net kėsinosi jį laimėti bei gauti papildomus 5 taškus už pergalę šiame greičio ruože (Power Stage). Tačiau likus maždaug 1 kilometrui iki jo pabaigos, K. Meeke bolidas greitame posūkyje buvo šiek tiek išmestas iš trajektorijos ir išslydo už trasos ribų. Ir tuomet prasidėjo drama.. Visi jo fanai, stebėję transliaciją tiesiogiai tuo metu tikriausiai vos nenukrito nuo kėdžių, o į jų širdis kėsinosi infarktas. „Citroen“ komandos atstovai ėmėsi už galvų, tą patį darė ir jau finišą pasiekę kiti lenktynininkai.

Tuo tarpu K. Meeke tikrai turėjo ką veikti. Išslysdamas iš trasos, jis šiek tiek kliudė žiūrovų automobilį ir atsidūrė parkavimo zonoje. Čia jis apsuko „garbės ratą“ aplink išrikiuotus automobilius, vos nepasiklydo tarp jų ir vos nepakliuvo į aklavietę. Galiausiai jis rado išvažiavimą iš šio labirinto ir įsibėgėjęs grįžo atgal į trasą. Įsibėgėti tikrai reikėjo, nes parkavimo zoną ir greičio ruožą skyrė nemenka kliūtis, kur bolidas galėjo ir užstrigti.

Taigi, koks rezultatas? Prarasta apie 20 sekundžių, visiems įvarytas šokas, bet galų gale pelnyta pergalė Meksikos ralyje. Iš jo persvaros liko 13,8 sek.

Sveikinimai K. Meeke! O ši visa istorija WRC pasaulyje dar tikriausiai labai ilgai klaidžios kaip memas - „Laimėk ralį K. Meeke stiliumi“.

O čia kaip viskas vyko:

 

Vaizdas iš vidaus:

Automobiliai: