You are here

„Lexus Club Lithuania“: Visi „Lexus“ mylėtojai kviečiami jungtis į klubą

 • Lexus Club Lithuania
  Lexus Club Lithuania
 • Lexus Club Lithuania
  Lexus Club Lithuania
 • Lexus Club Lithuania
  Lexus Club Lithuania
 • Lexus Club Lithuania
  Lexus Club Lithuania
 • Lexus Club Lithuania
  Lexus Club Lithuania
 • Lexus Club Lithuania
  Lexus Club Lithuania
 • Lexus Club Lithuania
  Lexus Club Lithuania
 • Lexus Club Lithuania
  Lexus Club Lithuania
 • Lexus Club Lithuania
  Lexus Club Lithuania

Nors „Lexus“ markės automobiliai Lietuvoje yra itin populiarūs, tačiau šią markę mylintys bendraminčiai į klubą susiburti neskubėjo. Tačiau anksčiau ar vėliau – oficialus „Lexus“ mylėtojų klubas atsirado. Tai „Lexus Club Lithuania“ (Lietuvos Lexus klubas).

Jo gimimu galima laikyti 2019 metų sausio mėnesį. Atsiradimo priežastis labai paprasta – noras „Lexus“ mylėtojus suburti į bendrą bendruomenę, kuri galėtų tarpusavyje bendrauti, užduoti vieni kitiems įvairius klausimus, užmegsti naujus draugystės ryšius, rengti susitikimus.

Lexus Club Lithuania

„Lexus Club Lithuania“ klubo įkūrėjas ir Prezidentas Gediminas Ulevičius sako: „Pats būdamas „Lexus“ vairuotojas suprantu, kad daug lengviau yra gauti įvairią informaciją apie automobilio gedimus iš bendraminčių, nei kad skambinti į autorizuotus atstovus ir išgirsti atsakymą: „atvykite pas mus, mes apžiūrėsime ir nustatysime problemą“. Kartais tiesiog norisi pačiam tą problemą surasti ir ją pašalinti.“

Taip pat „Lexus Club Lithuania“ turi tikslą klubo nariams sukurti lengvesnį naudojimąsi automobiliais, gaunant skirtingas nuolaidas įvairiuose srityse, kurios būtų reikalingos žmonėms. Šiuo metu klubas turi apie 15 partnerių. Taip pat klubas turi didelę nuolaidą detalių siuntimui iš užsienio į Lietuvą. „Žinoma, pagrindinis ir labai nelengvas klubo tikslas – suburti didelę visos Lietuvos „Lexus“ vairuotojų bendruomenę, kuri sudarytų bent 50 procentų visų „Lexus“ vairuotojų“, - apie tikslus kalbėjo „G. Ulevičius. Taip pat jis pridūrė, kad norėtų, jog būtų taip, jog kur tik klubo nariai bevažiuotų, visur būtų inoma, jog tai yra „Lexus Club Lithuania“ dalis. T.y. noras, jog daugelyje servisų, automobilių detalių parduotuvių ar kitose su automobilių paslaugomis susijusiose įmonėse klubo nariai, turintys klubo nario kortelę, galėtų naudotis nuolaidomis ir privilegijomis. Žinoma, klubas bendradarbiauja ir su autorizuotais „Lexus“ salonais Lietuvoje.

„Klubo grupė socialiniame „Facebook“ tinkle šiuo metu turi virš 470 aktyvių narių, tačiau automobilių, kurie yra klubo dalis skaičius siekia beveik 800. Klube yra žmonių, kurie gyvena ir plečia veiklą Vokietijoje, Anglijoje, JAV, Šiaurės Airijoje, Rusijoje bei Latvijoje. Žinoma, didžioji dalis narių yra iš Lietuvos“, - sakė G. Ulevičius.

Lexus Club Lithuania

Įdomu tai, kad šios klubo grupės nariais tapti gali ne bet kas. Visų pirma, norintys patekti į klubą privalo turėti „Lexus“ markės automobilį ir jį parodyti. Į žmonių priėmimą į grupę reaguojama labai stipriai, kadangi klubas nenori tapti „casual“ bendruomene, kuri susidaro iš asmenų, neatitinkančių grupės tematikos. Trumpai tarian, norint patekti į klubą, reikia „praeiti“ „Face control‘ą“. Atrankoje į grupę dirba 4 žmonės.

Klubas neapsiriboja vien tik virtualia erdve, taip pat vyksta ir dažni susitikimai mieste. Susitikimus kuruoja keli žmonės. „Mums yra labai svarbi kiekvieno dalyvio nuomonė bei norai, todėl susitikimų metu ne tik bendraujame, dalinamės informacija, bet ir stengiamės identifikuoti, ko reikia klubo nariams, kokio formato susitikimų ar veiklų jie trokšta. Smagu, kad į susitikimus atvyksta ir kolegos iš Latvijos“, - pasakojo „Lexus Club Lithuania“ Prezidentas G. Ulevičius.

Štai pirmąjį liepos mėnesio savaitgalį organizuojamas „Klubo vasaros sezono“ atidarymas, į kurį turėtų atvykti virš 100 automobilių. Organizatoriai labai laukia ir išskirtinių „Lexus“ automobilių, kurie galėtų papildyti jau klube esančių įdomių, į parodas važinėjančių „Lexus“ modelių skaičių.

Lexus Club Lithuania

Pats pirmasis klubo susitikimas įvyko praėjus mėnesiui nuo klubo įkūrimo. Iš viso į jį atvko virš 30 automobilių, kurie kolona judėjo Vilniaus miesto gatvėmis ir sulaukė daug aplinkinių dėmesio. Juk tokio skaičiaus „Lexus“ markės automobilių riedant kartu gatve dar lyg ir nėra tekę matyti Lietuvoje.

„Jeigu vairuojate „Lexus‘ą“, laukiame jūsų, mielai priimsime į bendruomenę ir suteiksime visas klubo privilegijas“, - ragina visus „Lexus“ vairuojas Lietuvos „Lexus“ klubo prezidentas Gediminas Ulevičius.

„Lexus“ mylėtojų grupę rasite „Facebook‘e – Lexus Club Lithuania

Lexus Club Lithuania

Kategorijos: 
Automobiliai: