You are here

Realybės šou „Aš - ralistas": Dalyviai pirmiausia susikaus virtualioje trasoje

Naujojo, jau trečiojo realybės šou “Aš - ralistas” sezono pradžią organizatoriai žada itin sunkią kandidatams. Šiuo metu užsiregistravo jau beveik trys šimtai kandidatų į vieną vienintelę profesionalaus ralisto kėdę.

Tik vienas iš jų taps profesionaliu ralistu, gaus pilną aprangą, paruoštą raliui automobilį ir jį aptarnaujančią „Nordis racing team“ komandą. Tačiau iki to laiko dar teks padirbėti. Pirmiausia – prie kompiuterio ekrano.

„Pagrindinis prizas vertas beveik trisdešimties tūkstančių eurų, tad paprakaituoti teks. Bet ir yra dėl ko,” – sako idėjos autorius Tomas Žekonis.

Lapkričio 12 dieną visi užsiregistravę į trečiojo „Aš - ralistas" sezono atranką bus kviečiami į „Simuliatorių akademijas” Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Visi kandidatai turės pravažiuoti vieną „Richard Burns Rally” žaidimo greičio ruožą. Bus galimi tik du bandymai ir įskaitinis bus tas, kuriame dalyvis pademonstruos geresnį tempą.

„Mes galvojame, kad vienas techniškiausių yra Suomijos ralis, todėl ten važiuoti greitai ir efektyviai yra itin sunku. Juo labiau, su BMW automobiliu. Būtent tokį automobilį parinkome, nes su tokiu mūsų atrankos nugalėtojas vėliau turės dalyvauti ralyje ištisus metus,” – sako T. Žekonis.

Beje, visiems atrankos dalyviams norime sudaryti vienodas sąlygas, todėl treniruotis „Simuliatorių akademijoje” ir ruoštis atrankai nedraudžiama nei vienam. Negana to, dalyviai su slaptažodžiu „Aš - ralistas” treniruotėms turės 20 procentų nuolaidą.

„Treniruotis galima nors ištisą parą, bet viskas pasikeičia, kai dalyvis sėda prie simuliatoriaus vairo būtent tam vieninteliam ir įskaitiniam bandymui. Tada koją pakiša ne sugebėjimai, o jaudulys. Pirmas atrankos etapas ir bus tarsi egzaminas tam, kaip su jauduliu sugeba susitvarkyti mūsų kandidatai,” – sako T. Žekonis.

Antras atrankos etapas irgi jau aiškus, apie detales bus paskelbta iš karto po pirmojo atrankos etapo. Tačiau antrame etape kandidatai savo greitį turės įrodyti kartodromuose. Kuriuose konkrečiai, paaiškės jau visai netrukus, bet principas išliks panašus.

Daugiau informacijos apie projektą ir registracijos anketą rasite interneto naršyklėje suvedę RALISTAS.LT

Paskubėkite, iki registracijos pabaigos jau lieka mažai laiko.

Kategorijos: