You are here

Seat Leon

„Seat“ oficialiai pristatė trečios kartos „Leon“ modelį.

Automobilis bus siūlomas su trijų ir penkių durų chečbeko bei universalo kėbulu.

Automobilio ilgis yra 4263 mm – apie 5 cm trumpesnis už savo pirmtaką, tačiau ratų bazė sudaranti 2636 mm - yra beveik 6 cm ilgesnė. Chečbeko bagažo skyrius talpina 380 litrų arba 40 litrų daugiau bagažo už antros kartos modelį.

Dėl naudojamų lengvesnių medžiagų automobilio svoris buvo sumažintas 90 kg.

Automobilis bus siūlomas su TSI benzininiais ir TDI dyzeliniais varikliais, randamais kituose „VW“ grupės modeliuose.

Pradžioje „Leon“ bus siūlomas su 1,6 litro dyzeliniu varikliu, pasiekiančiu 105 AG ir 250 Nm galią bei su 2,0 litrų varikliu, pasiekiančiu 150 AG ir 320 Nm galią.

Vėliau automobilis pasirodys ir su benzininiais varikliais: 1,2 litro TSI variklis turės 86 AG arba 105 AG, 1,4 litro TSI – 122 AG, o 1,8 litro variklis – 180 AG.

Dyzelinių variklių linija bus papildyta 1,6 litro varikliu su 90 AG galia bei 2,0 litrų varikliu su 184 AG ir 380 Nm galia.

Priklausomai nuo varikliu bus siūlomas penkių ir šešių laipsnių mechaninė greičių dėžės arba šešių ir septynių laipsnių DSG dvigubos sankabos transmisijos.

„Leon“ yra pirmasis „Seat“ modelis, kuris „vilki“ naująjį kompanijos dizaino stilių, kuris bus naudojamas visuose modeliuose.

„Leon“ prietaisų skydelis, kuris yra orientuotas į vairuotoją, dizainas atspindi naują interjero filosofiją. Tarp kitų funkcijų yra ir nauja informacijos ir pramogų sistema su 5,8 colio liečiamu trimatės grafikos ekranu.

Trečios kartos „Seat Leon" rugsėjo mėnesį debiutuos Paryžiaus automobilių parodoje.

Kategorijos: 
Automobiliai: