You are here

Virtualus žaidimas, norintiems keliauti: Neatskleistos Hario Poterio paslaptys

  • Haris Poteris
    Haris Poteris
.

Esant karantinui, kelionės tarp miestų yra apribotos, taip pat uždrausti įvairūs renginiai, tačiau gudragalviai, puikiai žinomi, kaip orientacinių automobilių varžybų „Crazy Trip“ organizatoriai, sugalvojo viską perkelti į virtualų pasaulį ir visus ištroškusios kelionių, kviečia pakeliauti drauge.

Juk keliauti bei varžytis galima ir virtualiai.

„Kol nėra galimybės dalyvauti gyvuose orientaciniuose žaidimuose, kilo idėja suorgazniatuoti visą šį žaidimą virtualiai“, - pasakojo vienas iš organizatorių Jonas Čepkauskas ir pridūrė, kad kurdami virtualius žaidimus jie stengėsi neatsilikti nuo savo, visiems jau gerai pažįstamo braižo.

Į šį žaidimą, pavadintą „Neatskleistos Hario Poterio paslaptys“, visi kviečiami jau kovo 6 dieną. Visiškai nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje esate, dalyvauti žaidime galima iš bet kur, svarbu, kad būtų interneto ryšys ir noras laisvalaikį praleisti kiek kitaip.

Haris Poteris

Žaidimo metu galima tikėtis pačių įvairiausių užduočių. Dalyvių laukia galvosūkiai, virtualus keliavimas ir užduočių vykdymas po Hario Poterio aplinką. Taip pat bus užduočių, kurių metu reikės ir fotografuotis ir filmuotis.

Dalyviai užduotis matys organizatorių sistemoje, o tarpusavyje komunikuos per jiems patogią platformą. Tai gali būti „Google meet“, „MS Teams“, „Zoom“ ar kita platforma, kurioje galima bendrauti vaizdo pokalbiais.

Žaidimo organizatoriai sako, kad tai vienkartinis projektas ir kitų etapų nebus. Taigi, ypač Hario Poterio mylėtojai turėtų nepraleisti šios progos.

Beje, organizatoriai teigia, kad nesitikėjo tokio didelio susidomėjimo šiuo žaidimu ir prasitarė, kad dalyvaus panašus kiekis komandų, kaip ir gyvuose miesto žaidimuose.

Daugiau informacijos apie renginį rasite ČIA:

Kategorijos: