You are here

Antros kartos Volkswagen Amarok su kito gamintojo prieskoniais

Antros kartos Volkswagen Amarok - tvirtas komercinis automobilis, su kuriuo galima ne tik darbą dirbti, bet ir leistis į nuotykius ten, kur pravažiuoti yra kiek sunkiau.

Antroji Amarok karta nėra grynas Volkswagen kūrinys - šis pikapas sukurtas Ford Ranger pagrindu. Taigi čia ir pastarojo variklis, greičių dėžė ir kiti dalykai, įskaitant multimediją.

Po variklio dangčiu viena galima jėgainė - 3.0 litrų V6 dyzelis su 240 AG ir 600 Nm. Variklis sujungtas su automatine 10 laipsnių pavarų dėže, kuri galią perduoda į visus keturis varomuosius ratus.

Pikapo ilgis - 5350 mm arba 96 mm daugiau nei pirmtako. Taip pat pailgėjo ir ratų bazė – 3270 mm arba 173 mm daugiau. Su naujuoju Amarok galima tempti iki 3,5 tonos sveriančią priekabą.

Pirkėjams siūlomi trys komplektacijos lygiai: Style, PanAmericana ir Aventura. Nuotraukose matote PanAmericana variantą.

Nors automobilis pagamintas pagal Ford, tačiau yra čia ir šiek tiek Volkswagen dalykų. Žinoma, išorės dizainas sukurtas pagal šio gamintojo filosofiją. Interjere - vairas, ortakiai.

Važiuoja Amarok gerai, komfortiškai, variklis veikia gyvai, pakaba per daug nesiūbuoja, kaip kad būdinga linges turintiems kitiems pikapams.

Kainuoja Amarok nuo 51 879 eurų. Įdomu tai, kad tą patį variklį turintis Ford Ranger kainuoja beveik penkiais tūkstančiais brangiau.

Kategorijos: 
Automobiliai: