You are here

„Cadillac CTS-V": 640 AG galia ir 322 km/h maksimalus greitis

Sedanas „Cadillac CTS-V" yra ne tik galingiausias „Cadillac" gaminamas modelis, bet jis šiuo parametru ir ženkliai pranoksta savo konkurentus iš Vokietijos. „BMW M5" turi „tik" 560 AG, o „MB E63 AMG S" generuoja 585 „arklius". Taigi, vokiečiai, laikykitės, „Cadillac" ateina!

6,2 litro V8 amerikono jėgainė turi net 640 AG ir 855 Nm galią, kas yra tik 10 AG ir 26 Nm mažiau už „Corvette Z06".

Visa ši milžiniška galia yra perduodama į galinius varomuosius ratus per aštuonių laipsnių automatinę transmisiją. Automobilis maksimaliai gali įsibėgėti iki 322 km/h, o pagreitis iki 96 km/h trunka tik 3,7 s.

Greitam automobiliui sustoti padeda „Brembo" stabdžių sistema. Priekyje sumontuoti 390 mm skersmens stabdžių diskai ir šešis cilindriukus turintys suportai, tuo tarpu gale stabdžius užtikrina 365 mm skerskmens diskai ir keturi suportų cilindriukai.

Automobilis yra apautas 19 colių ratlankiais bei pasižymi agresyvia išvaizda. „CTS-V" gali pasigirti anglies pluošto variklio dangčiu, chromuotomis radiatoriaus grotelėmis, spoileriais ir galiniu difuzoriumi.

Taip pat yra galimybė pasirinkti dar agresyviau atrodantį specialų anglies pluošto paketą su nauju priekiniu spoileriu, variklio dangčio angomis, galiniu difuzoriumi ir naujo dizaino spoileriu gale.

Viduje „CTS-V" taip pat atrodo gerai. Čia yra sportinės sėdynės, 12,3 colio ekranas bei unikalios apdailos.

Pasaulinė „Cadillac CTS-V" premjera laukiama 2015 metų Detroito automobilių parodoje, o JAV prekybos salonus automobilis pasieks vasarą.

Ar gali „CTS-V" stoti į kovą su „BMW" ar „Mercedes-Benz"?

Kategorijos: 
Automobiliai: