You are here

21-ose „Crazy Trip“ varžybose žadamos naujovės

  • Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
    Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
  • Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
    Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
  • Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka
    Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka

Rugsėjo 27-ą dieną bus jau 21-as kartas, kuomet Kaune vyks orientacinės varžybos automobiliais. Į naktines Kauno gatves po vasaros pertraukos vėl sugrįžta „Crazy Trip“ ir kaip visuomet žada įdomių bei netikėtų rungčių, be to šįkart laukia ir keletas naujovių.

Dalyviai ne kartą yra sakę, kad šios varžybos žavi tuo, kad niekada negali tikėtis, kas organizatoriams šaus į galvą ir kokių CRAZY užduočių jie sugalvos! Galiausiai visi šie prisiminimai lieka kiekvieno atmintyje bei įamžintose fotoakimirkose.

Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka

Norint išvardinti per visą žaidimo gyvavimo laiką sugalvotas užduotis, reikėtų prirašyti daugybę popieriaus lapų, o visoms dalyvių emocijoms susumuoti tektų išleisti daugybės valandų filmą.

Taigi beprotiškai įdomios užduotys, kurios kartais priverčia prisiminti ir labai užmirštus draugus ar net draugų draugus, tikrai niekur nedings. Štai 20-ose varžybose dalyviams reikėjo nusifotografuoti rankose laikant gyvą triušį. Ar įmanoma jį rasti naktį? Tikrai taip! Nes tikrai bent vienas komandos nario draugas ar draugo draugas gali turėti namuose triušį. Taigi skambutis tokia tema naktį gali nustebinti ir dalyvių pažįstamus žmones.

Turėti daug draugų ir bičiulių yra labai gerai, tačiau puikiai pažinti Kauno miestą taip pat yra didelis privalumas.

Kalbant apie renginio naujoves, tai šįkart varžybos bus kiek trumpesnės. Anksčiau rezultatai buvo skelbiami apie 1 valandą nakties. Dabar organizatoriai planuoja rezultatus paskelbti lygiai vidurnaktį.

Taip pat keičiasi ir vakarinės dalies bei apdovanojimų vietą. Visa tai vyks „PJAZZ“, adresu Taikos pr. 141, Kaunas.

Organizatorių teigimu, ši vieta buvo pasirinkta dėl to, kad dalyviai po varžybų galėtų pasėdėti, pabendrauti, panaktipiečiauti bei atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais.

Tiesa, visų naujovių organizatoriai dar neatskleidžia, tačiau užsimena, kad keisis ir varžybų taisyklės, apie kurių pasikeitimus dalyviai bus supažindinti tik prieš pat renginį. Intrigos - daug. Labai įdomu, kas gi pasikeis.

Crazy Trip/Organizatorių nuotrauka

Paklausus organizatorių, ką į varžybas įneš taisyklių pakeitimas, buvo išgirstas labai konkretus atsakymas: „Bus įdomiau“.

„Labai stengiamės ir tobuliname tiek žaidimo scenarijų, tiek taisykles, kad visiems dalyviams būtų kaip įmanoma įdomiau. Todėl pažadame, kad taisyklių pakeitimas suteiks žaidimui dar daugiau žavesio“, - sakė vienas organizatorių Jonas Čepkauskas.

Visų „Crazy Trip“ varžybų esmė išliks tokia pati. Dalyviai ir toliau spręs įvairias užduotis, susidėliodami sau patogiausią maršrutą ir stengdamiesi įvykdyti kuo daugiau rungčių, taip surenkant kuo daugiau taškų.

Kaip ir visuomet, taip ir dabar teks atpažinti įvairius objektus, dalį užduočių „atsirankinti“ išsprendus galvosūkį, kitose užduotyse teks nusifilmuoti atliekant ką nors įdomaus ir panašiai.

Tradiciškai šios varžybos tinka ne tik daugkartiniams dalyviams, bet ir naujokams, kuriems rekomenduojama būti itin atidiems skaitant kiekvienos užduoties sąlygą, atkreipiant dėmesį į kiekvieną žodį, nes dažnai sudėtingumas slypi paprastume. Apskritai, varžybų esmė yra ne automobilio galingumas ar jo greitis, o išmintinga galva ant pečių.

Taigi, jeigu nusprendėte itin turiningai praleisti rugsėjo 27-os dienos arba paskutinio rugsėjo mėnesio penktadienio vakarą, 20 valandą esate laukiami Prekybos miestelyje „Urmas“, Pramonės pr. 16, kur bus duotas 21-ųjų „Crazy Trip“ varžybų startas.

Daugiau informacijos Facebook’e

Video iš 20-ųjų varžybų:

Kategorijos: