You are here

Honda klubas atšventė 9-ąjį savo gimtadienį

.

Tikriausiai nesuklysime sakydami, kad rugsėjo 24 dieną daugiausiai vienoje vietoje "Honda" markės automobilių buvo šalia Trakų esančioje aikštelėje, kur "H klubas" šventė savo devynerių metų gimtadienį. Ta proga šioje, prie Galvės ežero esančioje aikštelėje vyko automobilių slalomo varžybos, gražiausiio automobilio, gražiausių ratų ir gražiausio "dropo" rinkimai, speciali modeliukai.lt rungtis bei kitos linksmybės.

Susirinkusius "Honda" vairuotojus, fanus, savininkus ir šiaip prijaučiančius šiai markei lydėjo azartas bei linksma nuotaika, kurios nesugebėjo sugadinti pora kartų pasirodęs trumpas lietutis.

Praktiškai visi į gimtadienį atvairuoti automobiliai buvo išblizginti lyg čia vyktų automobilių paroda, vieni prieš kitus puikavosi ratais, spoileriais, bamperio pažeminimais ir kitais aksesuarais.

Pagrindinis gimtadienio akcentas buvo slalomas, kuriame savo jėgas išmėgino daugiau nei 40 dalyvių, kurie buvo suskirstyti į tris klases: merginų, svečių bei Honda. Svečių klasėje startavo dalyviai vairuojantys ne "Honda" markės automobilius - jų buvo 5, merginų klasėje rungėsi šešios dailiosios lyties atstovės, kurių viena nušluostė nosį daugeliui vaikinų ir bendroje įskaitoje užėmė net 9 vietą!

Verta paminėti, kad rugsėjo 24-ą dieną ne vien tik "H klubas" šventė savo gimtadienį, jį šventė ir pati "Honda" kompanija, 1948 m. rugsėjo 24-ą dieną įkurta Soichiro Honda'os. Taigi klubo gimtadienio dalyviams tai buvo lyg dviguba šventė.

Kategorijos: 
Automobiliai: