You are here

JapMeet 2024: Japoniškų automobilių gerbėjai atidarė sezoną Vilniuje

Pirmasis 2024 metų japoniškų automobilių gerbėjų susitikimas „JapMeet“, surengtas Vilniuje, Dvarčionyse, patraukė dešimtis išskirtinių modelių savininkų ir svečių. Buvusioje Dvarčionių keramikos gamyklos teritorijoje vykusiame sezono atidarymui skirtame susitikime buvo galima apžiūrėti ir naujausią, itin retą mūsų keliuose, šių metų „Honda Civic Type-R“ ir prieš kelis dešimtmečius Lietuvoje legaliai registruotą 1984 metų „Toyota Corona“ su vairu dešinėje, rašoma pranešime.

Simboliška, kad 2024-aisiais „JapMeet“ susitikimas vyko jau 24-ąjį kartą. Kaip teigia JDM LT komanda, pagrindinė susitikimo mintis, tai suvienyti tuos, kurie galvodami apie kasdienį ar pramoginį automobilį, pirmenybę teikia Japonijos šalių gamintojams. Japoniškų automobilių gerbėjų bendruomenės susitikimai išties įvairūs: vienas šalia kito stoja „Nissan“, „Toyota“, „Mazda“, „Subaru“, „Honda“ ir daugybės kitų ženklų gaminius vairuojantys entuziastai.

Pasak susitikimo organizatorių, dėka žmonių sąmoningumo ir tam tikrų organizacinių pakeitimų, šis sezono atidarymas praėjo ypač sklandžiai, jaukiai ir kultūringai, buvo kupinas gerų emocijų, daugybės spalvotų, daugiau ar mažiau išskirtinių japoniškų automobilių ir jų gerbėjų. Komanda džiaugiasi, jog tiek dalyviai, tiek lankytojai vis labiau vertina organizacines pastangas ir įdėtą darbą, bei kartu padeda kelti automobilių entuziastų kultūros lygį. 

Sezono atidarymui skirtame „JapMeet“ vietos užteko beveik visiems: prabangiems VIP stiliumi ir ne tik išpuoselėtiems „Lexus“, senutėliams „Honda Jazz“ ir „Toyota Corona“, „Build_mp.up“ komandos atsivežtiems ikoniškiems „Toyota Supra“ modeliams, nesuskaičiuojamam skaičiui populiariausių „Subaru“ ir „Honda“ markės modelių, įspūdingam ir parodom ir driftui ruoštam „Nissan S14“ automobiliui, retiems „Nissan Stagea“, „Nissa Cefiro“ ar „PS13“ modeliams, rotoriniais varikliais išsiskiriantiems „Mazda RX“ ir daugeliui kitų.

Susitikimas buvo itin gausus dovanomis tiek dalyviams, tiek lankytojams, nes „Detailer Place“ atstovai pasirūpino gausiomis automobilių priežiūrai skirtomis dovanomis, „Švaros broliai“ ne vieną nudžiugino dovanų kuponais apsilankymams savitarnos plovyklose, kurios dėl savo paprastumo ir patogumo naudoti taip kaip nori, yra bene mėgstamiausios tarp tikrų automobilių entuziastų. Ilgamečiai JDM LT komandos organizuojamo „Chill‘n‘Grill“ festivalio partneriai „Berner“ priminė, jog vasara ne už kalnų ir pasirūpino poilsiui reikalinga atributika.

Nors ir orientuotas į japoniškų automobilių gerbėjus, tačiau visiems patinkantis, susitikimas priviliojo gausybę lankytojų, kurie turėjo progą aplankyti ne tik susirinkusius japoniškus automobilius, bet ir Dvarčionių sveikatingumo taką, bei papietauti greta esančiame „Jurgis ir Drakonas“ restorane. 

Šiltasis sezonas tik atidarytas, todėl JDM LT komanda kartu su „JapMeet“ logistikos partneriu „Tokvila“ žada įvairių pasimatymų tiek Vilniaus, tiek kitų miestų gyventojams.

Kategorijos: