You are here

Toyota GR Super Sport: Ateityje pirkėjai galės sėdėti prie jo vairo

 • Toyota GR Super Sport
  Toyota GR Super Sport
 • Toyota GR Super Sport
  Toyota GR Super Sport
 • Toyota GR Super Sport
  Toyota GR Super Sport
 • Toyota GR Super Sport
  Toyota GR Super Sport

86-osiose 24 val. trukmės Le Mano lenktynėse Toyota GAZOO Racing (TGR) pristatė koncepcinį automobilį GR Super Sport.

Šis naujosios kartos hiperautomobilis, debiutavęs 2018 m. sausio mėn. vykusioje Tokijo automobilių parodoje, komplektuojamas su hibridine elektrine technologija, ištobulinta remiantis Toyota dalyvavimo FIA Pasaulio ištvermės lenktynių čempionate (WEC) patirtimi.

Toyota pradėjo naujosios kartos sportinio superautomobilio plėtotės projektą. Jis į vieną išskirtinį komplektą sujungia modernias hibridines elektrines sistemas ir degalus taupančias technologijas, kurias TGR WEC komanda išbandė ir ištobulino per paskutiniuosius šešerius dalyvavimo WEC čempionate metus.

Toyota GR Super Sport

Koncepcinio automobilio GR Super Sport varomoji jėga – V6 variklis su dviem turbinomis ir Toyota Hybrid System-Racing (THS-R) sistema. Bendra jo galia, kaip ir TS050 Hybrid LMP1 lenktyninio automobilio, siekia 1000 AG.

GAZOO Racing Company prezidentas Shigeki Tomoyama taip pakomentavo šį įvykį: „Dalyvaudami Pasaulio ištvermės lenktynių čempionate, kuris yra vienas sudėtingiausių automobilių sporto renginių, ir lenktyniaudami Le Mane – legendinėje lenktynių trasoje, mes galime tobulinti savo pasaulyje pirmaujančias hibridines elektrines technologijas ir pritaikyti įgytas žinias savo serijinių automobilių gamyboje.

Automobilių pramonėje bręsta didelės permainos, todėl mes ir toliau su užsidegimu gaminsime iš tiesų įkvepiančius automobilius. Kad ir kaip elektronika bei skaitmeninės technologijos keistų transporto priemones, mes pasirūpinsime, jog mūsų automobiliai netaptų tik dar vienu plataus vartojimo produktu.

Šio projekto ėmėmės todėl, jog tikime, kad kurdami savo žavesiu TS050 Hybrid nenusileidžiantį sportinį superautomobilį mes ženkliai prisidėsime prie Toyota pasiekimų WEC čempionate. Artimoje ateityje pirkėjai galės sėdėti prie šio neįtikėtino automobilio vairo ir mėgautis jo stulbinančia galia bei nepakartojamomis važiavimo savybėmis,“ – tvirtino Tomoyama.

Automobiliai: