You are here

Toyota Prius – pagaliau gražus

Toyota Prius – pagaliau gražus! Tai pats gražiausias Prius. Sutiksite tikriausiai visi?

Jis taip pat ir greičiausias iš visų iki šiol buvusių Prius modelių. Plug-in hibridas su 223 AG ir 190 Nm leidžia šimto kilometrų per valandą greitį pasiekti vos per 6.8 sek. Senesnieji iki tiek bėgėjasi per maždaug 10-11 sekundžių.

Hibrido degalų sąnaudos gali būti lygios beveik nuliui, nes priklausomai nuo komplektacijos ir važiavimo stiliaus, vien elektra galima įveikti apie 100 km. Mišriu režimu - 72-86 km, o mieste - 98-110 km.

Penktos kartos Prius tikrai stebina – jis ne tik gražus ir greitas, bet dar ir smagiai važiuoja. Automobilis pasižymi itin komfortiška važiuokle, minkštai įveikia kelio nelygumus. Aštriau įveikiant posūkius juntamas svyravimas, bet tas normalu, nes tai ne sportinė mašina ir ne tam ji kurta.

Mieste su šiuo automobiliu labai gerai – įmanomos beveik nulinės degalų sąnaudos, komfortiška pagaba, puikus dinamiškumas.

Kainuoja penktos kartos Prius nuo 45 300 eurų. Kol kas tai turėtų būti ne itin dažnai gatvėse sutinkamas automobilis, kaip buvo ir su nauju ketvirtos kartos Prius. Dabar jų gatvėse pastebima vis daugiau ir daugiau, o dar senesni tiesiog dominuoja gatvėse.

Kategorijos: 
Automobiliai: