You are here

„Alfa Romeo Giulia“ - gražiausias 2016-ųjų automobilis

  • Alfa Romeo Giulia/Vytauto Pilkausko nuotrauka
    Alfa Romeo Giulia/Vytauto Pilkausko nuotrauka
  • Alfa Romeo Giulia/Vytauto Pilkausko nuotrauka
    Alfa Romeo Giulia/Vytauto Pilkausko nuotrauka

Lietuvoje neseniai debiutavęs itališkas sedanas „Alfa Romeo Giulia“ išrinktas gražiausiu 2016-ųjų automobiliu. Šį apdovanojimą skyrė Vokietijoje leidžiamas žurnalas „Auto Bild“, o rinkimuose dalyvavusius automobilius vertino skaitytojai ir ekspertų komisija. Tai trečiasis įvertinimas, kurį šįmet pelnė naujasis „Alfa Romeo“ sedanas.

Gražiausiu automobiliu „Alfa Romeo Giulia“ sedanas pripažintas Auksinio vairo kategorijoje. Šis apdovanojimas skirtas atsižvelgus į „Auto Bild“ skaitytojų balsus ir komisijos, kurią sudarė 29 automobilių srities ekspertai, vertinimą. Tarp šios komisijos narių buvo pasaulio ralio čempionai Walteris Röhrlas ir Sébastienas Ogieras, DTM lenktynių čempionas Mattias Ekströmas, žymus automobilių dizaineris Andrea Zagato.

Alfa Romeo Giulia/Vytauto Pilkausko nuotrauka

Pelnytas įvertinimas atspindi „Alfa Romeo Giulia“ sedano kūrėjų siekį perteikti geriausias itališko dizaino tradicijas ir itališką šūkį „la meccanica delle emozioni“ (liet. pojūčių mechanika). „Giulia“ kėbulas išsiskiria harmoningomis proporcijomis ir išbaigtomis linijomis, o įspūdį sustiprina panaudotos kokybiškos medžiagos ir stiliaus akcentai iš aliuminio, medžio ir odos.

Šiais metais „Alfa Romeo Giulia“ jau yra pelnęs apdovanojimą „EuroCarBody 2016“, skiriamą už inovatyvią kėbulo konstrukciją, taip pat Italijos automobilių žurnalistų teikiamą „Auto Europa 2017“ prizą.

Auksinio vairo apdovanojimus žurnalas „Auto Bild“ teikia nuo 1976-ųjų, šiuo apdovanojimu įvertinti keli „Alfa Romeo“ modeliai: 2000 m. jis skirtas „Alfa Romeo 147“ modeliui, o 1995 m. jį gavo sportinis kupė „Alfa Romeo GTV“.

Kategorijos: 
Automobiliai: