You are here

Trys įdomybės, kurias turi šis Dacia Jogger

Trys įdomybės, kurias turi šis Dacia Jogger, nes iki tol nei vienas šis modelis to neturėjo.

Visų pirma, Jogger tapo pirmuoju Dacia hibridu. Į priekį jį varo 1.6 litro variklis su 140 AG ir 148 Nm, sujungtas su dvejais elektros motorais. Galios agregatai tie patys, kaip ir pas atnaujintą Renault Clio, tik Jogger turi 5 AG ir 57 Nm mažiau. Taip pat yra kiek sunkesnis.

Antra, Jogger gavo automatinę greičių dėžę, taigi dabar šį automobilį galės rinktis ir tie, kurie nemėgsta mechanikos. Anksčiau Jogger buvo komplektuojamas tik su ja.

Trečia, prieš vairuotojo akis atsirado skaitmeninis prietaisų skydelis, sutinkamas pas Renault modelius.

Kadangi Dacia Jogger jau yra tekę vairuoti ne vieną kartą, o kilometrų su šiuo automobiliu bendrai prisukta bus apie 2000, taigi modelis yra puikiai pažįstamas. Anksčiau teko važiuoti su vieno litro benzinu, bei su benzinu/dujomis varoma versija. Dabar gi dar ir hibridas stojo į kompaniją.

Kaip ir visi Dacia modeliai, taip ir Jogger yra paprastas, geras, praktiškas automobilis. Jokių mandrumų jame nėra, bet yra viskas, ko reikia. Jogger dar gali turėti septynias sėdimas vietas, o taip pat gali būti komplektuojamas ir su specialiu stovyklavimo paketu Sleep Pack.

Jogger hibridas važiuoja gerai, yra kiek mažiau dinamiškas, nei Renault Clio, bet tam įtakos turi vos mažesnė galia ir didesnis svoris. Greičių dėžė dirba sklandžiai, nors kartais provokuojant, įmanoma jai suformuoti, kiek sudėtingesnių užduočių, kokių įprastose kelionėse pasitaiko gana retai.

Kainuoja Jogger nuo 16 990 eurų (5 sėdimos vietos, benzinas/LPG). Hibridas yra kiek brangesnis – versija su penkiomis sėdimomis vietomis kainuoja nuo 23 490 eurų

Kategorijos: 
Automobiliai: