You are here

Didžiausias „Volvo“ mylėtojų festivalis Baltijos šalyse

 • Volvo
  Volvo
 • Volvo
  Volvo
 • Volvo
  Volvo
 • Volvo
  Volvo

Rugpjūčio 17-18 dienomis, Daugų saloje, Alytaus rajone, „Volvo" automobilių markės mylėtojai surengs didžiausią „Volvo” automobilių festivalį Baltijos šalyse – „Volvo SummerFest Lithuania 2019“, kuriame bus siekiamas ir Pasaulio Gineso rekordas.

„Iš pradžių turėjau idėją tik dėl Gineso rekordo, kuri gimė maždaug prieš 3 metus. Svarsčiau, kurioje vietoje tai būtų galima padaryti. Prieš pradedant organizuoti šį renginį, pasikalbinau kitų miestų „Volvo“ klubų prezidentus, pristačiau jiems idėją, kuri susilaukė pritarimo. Taigi bendrai sujungę visų klubų jėgas, nusprendėme šiais metais ne tik siekti šio rekordo, bet ir padaryti didžiulį „Volvo“ fanų festivalį“, - sakė „Volviečiai.lt“ klubo atstovas Antanas Ulickas.

Volvo

Siekiant šio rekordo iš automobilių bus formuojamas „Volvo“ logotipas. Be pagrindinio renginio akcento, saloje bus ir daugybė įvairių pramogų, gyvo garso koncertas, magijos šou, o taip pat ir įvairiausios nominacijos bei, žinoma, didžiulis būrys bendraminčių vienoje vietoje.

Taip pat prie festivalio organizavimo prisideda ir kiti „Volvo“ klubai: „Volvo Klaipėda“, „Volvo“ Kaunas, Panevėžio „Volvo“ fanai, „Volvo“ Alytus.

Į renginį žada atvykti ne tik „Volvo" mylėtojai iš Baltijos šalių, bet ir iš tolimesnių kampelių.

„Tikimės nemažai dalyvių iš užsienio. Į renginį registruojasi latviai, estai, yra keli lenkai, vienas slovėnas bei norvegas. Tikėtina, kad bus dar ir tokių, kurie atvažiuos neužsiregistravę", - apie užsienio dalyvius kalbėjo Antanas Ulickas.

Daugiau informacijos apie renginį Facebook‘e

Kategorijos: 
Automobiliai: